Fransa 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda ilk maçımız ne zaman?

Avrupa Futbol Şampiyonası bu sene nefes kesen bir organizasyona sahne olacak. Fransa’da düzenlenecek olan Şampiyona için Fransız yetkililer olağanüstü önlemler alırken, turnuva 10 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında, 1 ay boyunca TRT 1 ekranlarından şifresiz olarak naklen yayınlanacak.

 

FRANDA 2016’DA İLK MAÇ HIRVATİSTAN İLE 10 HAZİRAN’DA HIRVATİSTAN’LA

TRT 1 ekranlarında futbola doyacak olan futbolseverler, 24 takımın katıldığı turnuvayı 1 ay boyunca TRT 1 ekranlarında şifresiz olarak izleyebilecekler. Dev turnuvada, Fatih Terim’in yönettiği A Milli Takımımız, D Grubu’nda İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan ile mücadele edecek. Tüm yürekleri yanında hisseden A Milliler, ilk maçını 12 Haziran saat 16.00’da Hırvatistan ile oynayacak.

Büyük heyecana sahne olacak Avrupa Futbol Şampiyonası’nın açılışı ve ilk maçı 10 Haziran 2016 Cuma günü Fransa-Romanya karşılaşması ile başlayacak. Fransa’nın Saint-Denis şehrinde bulunan Stade de France’da oynanacak karşılaşma, canlı olarak saat 21.45’de TRT 1 ekranlarından yayınlanacak. Karşılaşma öncesi saat 21.15’te EURO 2016 ÖZEL programı ile yorumlar ve tahminler ekrana gelecek.

MAÇLAR TRT’DEN ŞİFRESİZ İZLENECEK

11 Haziran 2016 Cumartesi günü saat 16.00’da Arnavutluk-İsviçre karşılaşması ve aynı gün saat 22.00’de İngiltere-Rusya karşılaşması yine özel yorum ve sunumlarla TRT 1 ekranlarında olacak. Avrupa Futbol Şampiyonası maçları, 12 Haziran 2016 Pazar günü saat 16.00’da Türkiye-Hırvatistan karşılaşması ve aynı gün saat 22.00’de Almanya-Ukrayna karşılaşması ile devam edecek.

Hüseyin Ersin Düzen, Yalçın Çetin, Levent Özçelik, Erdoğan Arıkan, Kemal Kerem Öncel, Alper Bakırcıgil ve Himmet Hünkar Mutlu gibi deneyimli Spor Spikerleri, TRT 1 ekranlarında maçları anlatacak ve yorumlayacak. İstanbul’dan katılan konuklar Cüneyt Kıran, Alp Pehlivan, Serkan Akcan Melih Gümüşbıçak, Ali Gültiken olurken Oğuz Çetin, Serdar Dayat ve Hikmet Karaman, Fransa’dan konuk olarak katılacak.

Maç Öncesi, Devre Arası ve Maç Sonrası özet ve yorumcuları ise Yusuf Kenan Çalık, Giray Bulak ve İlker Yağcıoğlu olacaklar. Futbol heyecanına ortak olmak ve maçları şifresiz olarak izlemek için yıllardır süren geleneğinizi bozmayın ve TRT1 ekranlarında olmaya devam edin.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]