Fox TV Rüzgarın Kalbi dizisini bitirdi!

Fox TV’de Rüzgarın Kalbi adlı dizinin yönetmenliğini yapan Filiz Gülmez Pakman’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım Rüzgarın Kalbi setinde yeni gelişmelerin olduğunu ortaya koymuştu. Ayrıca dizinin başrol oyuncusu Burak Serdar Şanal, Fox yönetimine sitem dolu paylaşımıyla dizinin bittiğini duyurdu. Bilindiği gibi dizi iyi başlayan reyting performansının düşmesine engel olamamış Cumartesi akşamlarından Pazartesi gününe transfer olmuştu.

Rüzgarın Kalbi izleyicisi dizlerinin ilginç bir biçimde sona erdirilmesinin şokunu yaşıyor. Sosyal medyadan yapılan paylaşımlar Fox TV’de Rüzgarın Kalbi için yolun sonuna gelindiğini ortaya koydu.

Dizinin başrol oyuncusu Burak Serdar Şanal, yaptığı paylaşımla kötü haberi sevenlerine iletmiş oldu.

Şanal’ın açıklaması şöyle:

RÜZGARIN KALBİ’NİN YÖNETMENİNDEN MANİDAR PAYLAŞIM

Gün değişikliği Rüzgarın Kalbi’nin yaşadığı kan kaybını durduramadı. Hatta tam ersi sonun başlangıcını hazırladı. Fox yönetiminin bu kararı neen aldığı ise şimdilik bilinmiyor. Dizi, İçerde ve Kırgın Çiçekler gibi iddialı yapımların arasında tutunamayınca son kaçınılmaz oldu.

tivit-filiz-gulmez

 

Dizinin yönetmeni Filiz Gülmez Pakman’ın “Kalp sevdiğini buldu. En sevdiğim işlerimdendi. Tüm ekibimin, oyuncularımın kocaman yüreklerine sağlık” şeklindeki vedası dikkatlerden kaçmadı.

filiz-gulmez-pakman

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]