Fox’un dizisi 17. bölümüyle final yapıyor

Fox TV’nin yaz sezonunda başlayan dizisi Adı Mutluluk final yapıyor. Adı Mutluluk son kez 17. final bölümüyle 13 Ekim Salı gecesi 23:30’da Fox TV’den izleyicisine veda edecek. Dizi normalde Pazartesi akşamları ekrana geliyordu.

Yapımcılığını Kiraz Mevsimi ve Aşk Yeniden dizilerinin de  yapım şirketi olan Süreç Film/Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, başrollerini Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı Adı Mutluluk düşük reytinglerin kurbanı olan diğer dizi projesi olmaktan kurtulamadı.

Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin yaptığı dizinin senaryosunu ise Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo yazıyordu.

Adı Mutluluk, Genç bir kızın(Kumsal) babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzanan bir özgürlük yolculuğu hikayesini konu ediyordu.

Babasını karşısına aldığı gün tanıştığı Batu sayesinde mutluluğu aramak için İstanbul’a gitme kararı veren Kumsal; tıpkı annesinin yıllar önce yaptığı gibi evi terk etmiş ve kendini bir anda bir yurt odasında bulmuştu. Kumsal artık İstanbul’dadır. Burası Kumsal’ın kendi ayakları üstünde durmayı, yalnızlığı, hayal kırıklıklarını ve dostluğu öğreneceği yer olmuştu.

İşte Adı Mutluluk’un final bölümü olan 17. bölüm fragmanı:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]