FOX TV’nin yeni yarışması “Görevimiz Komedi” başlıyor!

Hollanda’da başlayarak, büyük başarı kazanmasının ardından Çin’de de yayınlanan, şu anda da Afrika’nın 7 ülkesinde çekimleri yapılan EMMY ödüllü Entertainment Experience isimli TV şovunun Türkiye uyarlaması olan “Görevimiz Komedi” bu akşam FOX TV’de Türkiye’nin komedyenlerini seçmeye başlayacak.

Usta oyuncular Rasim Öztekin, asuman dabak, Burak Satıbol, Bülent Emrah Parlak, Zeynep Kankonde ve Açelya Topaloğlu’nun takım liderliğini üstlendiği Yarışmanın sunuculuğunu Serhat Kılıç yapıyor.

Finalden en fazla oy alarak birinci gelen yarışmacı, filmde rol alacak.

Ayça Işıldar Ak, Mehmet Usta ve Yiğit Arı’nın yarışmacı koçu olarak görev yaptığı yeni yarışma programı “Görevimiz Komedi” izleyenlere bol kahkahalı saatler vaat ediyor.

“Görevimiz Komedi” üç turdan oluşacak. Birinci turda; her jüri üyesi 10 kişilik takımlarını gelen adaylar arasından seçim yaparak oluşturacak. Aynı O Ses Türkiye misali; yarışmacılar şovlarını sergiledikten sonra jüri üyeleri butonlara basacak ve butona ilk basan jüri üyesi yarışmacıyı kapacak. Bu sırada jüri üyeleri de kendi içlerinde çekişme yaşayacak tabii. 6 bölüm sürecek olan birinci turun sonunda ise her jüri üyesi 10 kişilik takımlara sahip olacak; 6. bölümde ise bu 10 kişiyi 5 kişiye düşürecekler.

İkinci turda ise asıl takımlarıyla yarışacak olan jüri üyelerinin takımları; verilen temaya göre ekip bütünlüğüyle her hafta 5’er dakikalık komedi filmi ortaya çıkarmaya çalışacaklar. Jüri üyeleri de kendi takımları hariç diğer takımlara 1’den 5’e kadar puan verecekler. Yine 6 haftaya yayılan bu turun sonunda ise en çok puanı toplayan ekip finale kalacak.

Üçüncü yani final turunda ise; her bir yarışmacı bireysel olarak yarışacak ve bir komedi filmi ortaya çıkarmaya çalışacak. Halk oyuyla belirlenecek olan birinci; bir komedi filminde oynama şansı elde edecek.

Görevimiz Komedi 23 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’den itibaren Fox TV ekranlarında olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]