Fox TV’nin yeni dizisi Kalbimin Yangın Yeri’nin oyuncu kadrosu belli oldu

Fox TV ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Başrollerini Hande Soral, Kaan Yıldırım, Oğuz Peçe ve Ece Çeşmioğlu’nun paylaştığı yeni dizi Kalbim Yangın Yeri’nin yayın tarihi belli oldu.

Avşar Film’in yapımcılığında çekilen dizinin yayın tarihi belli oldu. Kalbimin Yangın Yeri adlı dizi 30 Nisan Cumartesi akşamı saat 20:15’te Fox ekranlarında başlayacak.

Kalbimin Yangın Yeri’nin yönetmenliğini Eylem Koza üstlenirken dizinin senaryosunu; Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli ve Banu Tekcam yazıyor. Çekimleri devam eden Kalbim Yangın Yeri, geçmişin geleceği nasıl şekillendirdiğini hikaye ediyor.

Dizinin diğer önemli rollerindeki oyuncular ise şunlar: Gülenay Kalkan, Turgay Kantürk, Gonca Cilasun, Demet İyigün, Yosi Mizrahi ve Servet Pandur… Kalbim Yangın Yeri’nin hikayesinde fedakarlıklar, sırlar, ihanet ve aşklar yer alıyor.

KALBİMİN YANGIN YERİ’NİN HİKAYESİ

Geçmiş, Geleceğin İzini Sürer…
Leyla (Hande Soral), kız kardeşi Sevda’nın (Ece Çeşmioğlu) düğünü için bir süre önce ayrıldığı baba evine dönmüştür. Ertesi gün yapılacak düğün töreninden sonra ise evden temelli ayrılacak, tüm sırları ve hayatının erkeğiyle birlikte yeni bir hayata yelken açacaktır. Ancak geçmişte ardında bırakıp gittiği ne varsa, şimdi birer birer yolunu kesmektedir. Onun tek amacı ise çok sevdiği kardeşi Sevda’nın hayallerindeki masalsı düğününü kazasız belasız gerçekleştirmektir. Düğün gecesi yaklaştıkça, Leyla’nın etrafındaki çember daralır. Kardeşinin mutluluğu uğruna yaptığı fedakarlıklar, şimdi tam da kardeşinin ve bütün ailenin felaketine neden olacaktır.

Kalbim Yangın Yeri 30 Nisan Cumartesi 20.15’te Fox’ta yayınlanacak.

İşte yeni dizinin yayınlanan ilk fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]