Flaş iddia…Nur Erkoç Fenomen’de mi yarışacak?

Kısmetse Olur’un sevilen yarışmacısı Nur Erkoç’la ilgili flaş iddia…Kısmetse Olur’dan elenen ve hayranlarına büyük bir hayal kırıklığı yaşatan Nur Erkoç’un ekran macerasına başka bir programda devam edebileceği iddia edildi.

Kısmetse Olur evinden sürpriz bir biçimde veda eden Nur Erkoç’un TV8’de yayınlanan Fenomen adlı strateji yarışmasına girebileceği iddia edildi. Öne sürülen bu iddia sosyal medyada hareketlenmeye neden oldu. Hayranı oldukları Nur Erkoç’un Kısmetse Olur’dan elenmesiyle büyük bir üzüntü yaşayan Nur Erkoç hayranları bu habere oldukça sevindi.

İddiaya göre yapım ekibi Fenomen için Nur Erkoç’la el sıkıştı. Fenomen’e girmesi durumunda Nur Erkoç’un dengeleri tamamen değiştirebileceği konuşuluyor. Çok sayıdaki hayranları Nur’un en büyük silahı.

Nur Erkoç Kısmetse Olur evinde özellikle Adnan ile büyük bir gerilim yaşamıştı.Kısmetse Olur evine ilk girdiğinde Emre Ubeyli ile flört eden Nur Erkoç, sonrasında Semih’le yakınlaşmıştı. Bu ilişki ile Kısmetse Olur evinde birinci olan Nur Erkoç yarışmanın flaş isimlerinden biri haline gelmişti.

Nur Erkoç zaman zaman Kısmetse Olur evinde tartışmalar yaşamıştı. Nur, bu tartışmalardan birini de Melis ile yaşamıştı.

Nur Erkoç’un Fenomen’e katılıp katılmayacağı önümüzdeki günlerde kesinleşecek.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]