Ünlü astrolog Filiz Özkol’dan haftalık (25 Eylül – 2 Ekim) burç yorumları

Haftalık burç yorumları- 25.09.2017

BU HAFTA DOĞANLAR

Seçici ve özenlidirler. Akıl ve duygusallık birlikte çalışır.Geçmiş yaşam deneyimlerinden ders almasını iyi bilirler. Çevrelerini koruma içgüdüleri oldukça yoğundur. Bu kişiler oldukça çekici ve etkileyicidirler. Sıcak romantik, ateşli aşıklardır. İstemeseler de ön yargılı olmaktan kendilerini alamazlar. Birlikte olduğu kişi sürekli mükemmel görmek istedikleri için, partnerlerini tenkitleriyle yaşamlarından bezdirebilirler. Yüksek standartları zamanla kendileriniz de rahatsız eder. Duygusal yapıları her şeyin yolunda gittiğiniz anladıkları zaman huzura kavuşur. Sürekli denge arayışı içinde olup, aşksız ve sevgisiz yaşayamazlar. Doğru partneri buldukları anda, yaşamın tadını istedikleri gibi çıkarırlar. İçsel bir çekingenlikleri vardır. Karşısındaki kişiden emin olmadıkları müddetçe duygularını ortaya çıkarmaktan hoşlanmazlar.

HAFTANIN YORUMU

Bu hafta kariyerlik ve popülerlik konusunda önemli adımlar atacağız. Sanata eğilimli olanlarımız için, güzel fırsatlar kaşımıza çıkacaktır. İnatçı ve kuruntulu yönlerimizin bize sağlayacağı avantajları kullanacağız. Duygusal konularda gerilimli olduğumuz bir hafta. İsteklerimizi çevremize yansıtırken, kişisel egolarımız gündeme gelecektir. Tartışmamız gereken ortamlarda bulunabiliriz. Çevremizdeki kişilerin bizi anlamaları zorlaşacaktır. Sindirim sistemi hastalıklarının söz konusu olacağını düşünerek, beslenmemize özen göstermeli ve zehirlenmelere karşı tedbirimizi almalıyız.

HAFTANIN GEZEGEN HAREKETLERİ

Güneş Terazi burcunda ilerliyor. Mars Ve Merkür Başak burcunda hafta sonu Merkür terazi burcuna geçerek Güneş’le birlikte hareket edecekler. Satürn Yay burcunda son turlarını atıyor. Jüpiter Terazi burcunda ilerlerken Satürn gibi son turlarında. Katılacağımız toplantılarda kendi düşüncelerimiz konusunda ısrarcı bir tutum sergileyebiliriz. Duygusal konularda derinlik söz konusu. Kıskançlıklara bağlı sosyal olaylar ortaya çıkabilir. Güçlü dostların yardımıyla farklı konulara ilgi duyacağız. El sanatları ve çeşitli el becerilerin sergilendiği ortamlarda bulunacağız. . Bazılarımız için emlak alış ve satışları ile ilgili aktiviteler hız kazanacak.. Eğer evinizle ilgili farklı bir değişim yaşamak istiyorsanız, her türlü tadilatı bugün başlatabilirsiniz. Çevremizde hoş ve çekici kişiler ilgimizi çekecek. Yeni tanışacağımız insanlara karşı olumlu yaklaşacağız.

KOÇ

Mars Ve güneş çalışma evinizde ilerliyor . Birlikte iş yaptığınız insanların gücünde yaralanabilirsiniz. Enerjinizi onlar için fazla kullanmayın. Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir dönem ve kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Koşulların sizden yana oluşu; bazı engellerin ortadan kalkmasıyla daha bir açıklık kazanıyor. Birçok fırsat kendiliğinden oluşacak. Takıntılı bir kişi değilsiniz. Fakat çevrenizdeki olaylar kayıtsız kalamıyorsunuz Yollardan beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.. Birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerin düşük temposundan, olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılamadan edemiyorsunuz.. Hafta ortasında konuşmalarınızı kısıtlamak uğruna, kendinizi baskı altına hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde kısa yürüyüşler yapmalısınız. Sağlık konusunda Kalbinizi kontrolden geçirmelisiniz. Dolaşım sisteminizi yoracak yiyeceklerden uzak kalmalı ve ağız sağlığınız daha çok önemsemelisiniz.

BOĞA

Yönetici gezegeniniz Venüs , iletişim konusunda size güçlü ve zorlu duygular veriyor. Bulunduğunuz topluluklarda sevimli tavırlarınızla kendinizi sevdiriyorsunuz. Sabırlı yönlerinizi çoğu kişi takdir etmesine rağmen bu hafta bardağı taşıran konulara karşı tepki gösterebilirsiniz. Her zaman sizi anlamaları mümkün değil ve sizde bazı konulara tepkisiz kalamıyorsunuz. Haklı olduğunuz nedenlerin açıklamasını yapmanız mümkün olmayabilir. Kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğlemeli, çevrenize karşı kritikçi bir yaklaşım içinde bulunmalısınız.. Mesleki konularda duygusal tatmin sağlamak için gerekli çalışmaları daha sonraya ertelemelisiniz. Sabit düşüncelerden uzaklaştığınız zaman, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Yolları kapsayan haberlerin sizin isteklerinizin paralelinde ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Erkek kardeşlerin ve babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor. Arkadaşlarınızla işbirliği yapmanız sizi olumlu kılacaktır. Uzun zamandır ertelediğiniz sağlık sorunlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Unuttuğunuz bazı randevuların size sağlayacağı kazançları hatırlamanızda fayda var. Karşılaştığınız insanların nitelikleri çok önemli.

İKİZLER

Haftaya tempolu başlayacaksınız. Hafta sonuna doğru oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz.. Karşı cinse oldukça çekici gelecek ve duygu yoğunluğu yaşayacaksınız. Bazılarınız gizli aşklara eğilimli olacak. Mars ve yönetici gezegeniniz YÖNETİCİ Merkür ve çalışma gezegeniniz Mars birlikte hareket ediyor ve aile ve yuva evinizde ilerliyor. Ev içinde küçük tartışmalarının nedeninin siz olmadığı farkında olsanız bile bunu çevrenize anlatmakta zorlanabilirsiniz. Ailenizle ortak dost toplantılarında olmanız rağmen, sizin farklı düşünce yapınız yüzünden istemediğiniz durumlardan kurtulmak isteyeceksiniz. Bu ay ailenizle birlikte ortak çalışmalar yapabilir veya hafta sonuna doğru Gökyüzündeki sert açılar etkisini kaybedecek ve kan bağı olduğunuz kardeşler ve kuzenlerle iş birliği içinde hareket edebilirsiniz. Kısa yollar ve küçük davetlerde karşılaşılan kişilerden, iş teklifleri gündeme gelecektir. Yapmayı istediğiniz çok fazla il planı var. Sakin hareket ederek sonuca yaklaşacaksınız. Aile içinde bir takım sağlık sorunları gündeme gelebilir. Sinir sisteminizin çok hassas bir dönemindesiniz.

YENGEÇ

Mars Ve Merkür iletişim evinizde ilerlerken yöneticilik konusunda çevreniz ders verecek davranışlar sergilemeniz, kendinizi iyi hissetmenize neden oluyor.. Bugün güven duygusuna ve onaya ihtiyacınız var. Fakat tepkilerinizin ani bir şekilde ortaya çıkması, birçok sorunu da beraberinde getirebilir. Kariyer evinizdeki Uranüs size coşku ve atılım ruhu sağlıyor. Uranüs’ün retro durumunda olması size kaçırdığınız fırsatları yeniden karşınıza çıkaracak. .Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz. Satürn karşıt Çalışma ve sağlık evinizde ilerliyor ve son turlarını yapıyor. İlişkiler konusunda hatalarınızın sonuçları karşınıza çıkıyor. Bazı nedenlerin sonuçlarının kaçınılmaz olduğunu artık sizde biliyorsunuz. Birlikte iş yaptığınız kişilerle son bir kez yüzleşerek affetmeyi öğrenmeye hazırlanın. Duygusal hatalar yüzünden çok bağınızın ağrıdığını artık öğrenmiş bulunmaktasınız. Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli yönleri sizin için oldukça önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor. Ortaklıklar konusunda sizden yaşça büyük kişilerin desteğini göreceksiniz. Hayallerinize oldukça yaklaşacağınız bir hafta içindesiniz.

ASLAN

Bu hafta sonuna kadar Mekür ve Mars finans evinizde birlikte hareket ediyorlar. Çalışkanlığınızı ortaya çıkaracak bir çok iş sizi bekliyor. Çalışırken paranızı biriktirmeyi öğrenmelisiniz. Fakat siz çok büyük bir müsriflik altına giriyorsunuz. Uzun süredir satın almayı düşündüğünüz eşya ve nesneler karşınıza çıkıyor ve satın alma duygunuzu körüklüyor. Temponuz ve sosyal ilişkileriniz oldukça yoğun. Tanışacağınız kişilerde güç ve cazibe arayacaksınız. Bu dönem entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Akıl ve felsefi konuşmalar sizin için önemli olacak. Ayrıca evinizle ilgili masraflara hazır olmalısınız. Yaşamınız renklendirecek çalışmalara yöneleceksiniz. Duygularınız yenilenecek. Sosyal açıdan parlak bir döneme gireceksiniz. Para kanmayı hedefliyorsunuz. İş ortamlarında güçlü ve kariyerli kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Hafta sonundan sonra sizde bu değişimlerden etkili bir şekilde yararlanacaksınız.. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Uranüs yolculuklar evinizde retro durumunda uzun süredir beklediğiniz dostlarınız size sürpriz yapabilirler. Yolculuklar kapıda.

BAŞAK

Mars ve Merkür kişisel evinizde birlikte hareket ediyorlar. Enerjinizi ve sözlerinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Bazı zamanlar istemeden de olsa sözcüklerinize hakim olamıyorsunuz. Bozulan ilşkilerin temelinde çoğunlukla sizin yanlış davranışlarınızın ve nedensiz ağzınızdan kaçan cümleleriniz olabiliyor. Güneş para evinizde ilerliyor. Güçlü konumda. Önemli çalışmaların altına imza atmaya hazırlanın. Maddi konularda güçleneceksiniz. Çok özel insanlarla bir araya gelme durumunuz mevcut. İşlerinizin yavaşlaması, aslında işinize yarayacak ve ihmal ettiğiniz sorunları tekrar ele almanızı sağlayacaktır. Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşına çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz Bu dönem bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız.. Dolaşım sisteminizi yoracak yiyeceklerden uzak kalmalı ve ağız sağlığınız daha çok önemsemelisiniz.

TERAZİ

Güneş Kişisel evinizde ilerlemeye başladı. Yönetici gezegeninizin hala Başak burcunda olması ve Merkür’le birlikte hareket etmesi sizin bilinçaltınızda renklilik yaratıyor. Güçlü planların kişisi olmanız rağmen, fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden, bazen çevrenizden tepki alıyorsunuz. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için sizin desteğe ihtiyacınız yok. Bu hafta enerjinizi doğru yolda kullandığınız göreceksiniz. Kariyerinizi sağlamlaştırmak adına başlatacağınız çalışmalar olumlu ilerliyor. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Akıllı davranırsanız kazanan siz olacaksınız. Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilere önemli destek verici davranışları sizi memnun edecektir. Sosyal ilişikleriniz yoğunluk kazanmaya devam ederken karşılaşacağınız cazip kişiler ilginizi çekecektir.. Bu dönem Merkür ve Mars sizi ruhsal evinizden destek verirken panik atak hallerinizi de körüklüyor. Ruh sağlığınız için evinizi ön plana çıkarmalı ve kariyerinizle ilgili çalışmalarınızı ertelemelisiniz. Yakın çevrenize güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz.

AKREP

Yönetici gezegeniniz Mars Merkür’le birlikte yeni arkadaş gurubu içinde fikirlerinizin sağlamlaşmasına ve üretken yönlerinizi açığa çıkarmanıza neden oluyor. Atılımlarınız ses getirmeye devam ediyor. Sistemlerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda aceleci davranıyorsunuz Sakinliğinize alışmış kişilerin farklı yönlerinizle karşılaşmaları olumlu olduğu kadar tepkide yaratabilir. Her zaman olduğu gibi kararlı yönlerinizi sizi kurtaracak. Bu hafta hassasiyetiniz çok yüksek. Alınganlığınız ve kırılganlığınız doruk yapabilir. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Yine gizli lilişkiler için uygun olmasına rağmen riskler konusunda uyarıyoruz. Çünkü ; kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. . Arzu ve isteklerinizle ilgili olarak çevreden alacağınız etkilerle motive olacaksınız. Bu motivasyon bağlamında hırslanacak ve beceri konusunda öz yetenekleriniz güçlü bir şekilde ön plana çıkarak, mücadeleci yapınız enerjik bir hale girecek.

YAY

Bu hafta her konuda farklı yorumlar yapabilecek bir kapasiteniz var. Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz.. Sosyal şartlarınız değişecek. Daha güçlü olmaya başlayacaksınız. Cesur ve aktif ve risk almaya kendinizi hazır hissetmenize rağmen dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz… Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak, ortaya çıkaracaksınız. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı siz kazanacaksınız. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Pratik zekanızı akılla birleştirecek ve kişisel ilişkileriniz güçlü bir şekilde etkileyeceksiniz.. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz. . Gireceğiniz sosyal etkinliklerde duruşunuzla etkileyeceğiniz kişiler olabilir. Bu tür sohbetlerde karşınızdakini dinlemeye gayret edin. Bırakın, kendilerini ifade etsinler.

OĞLAK

Bu dönem , gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz.. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem. Partnerinizin iş durumları nedeniyle yer değiştirebilirsiniz, onunla birlikte yurt dışı kökenli projeler gerçekleştirebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Satürn bilinçaltınıza format atmaya devam ediyor. Sizin katı yapınızı biraz esnetme konusunda enerjinizi dengeleyebilirsiniz. Güneş kariyer evinizde üstün yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Çevrenizdeki birçok insan sizin farklı yönlerinizi keşfettikçe size daha da bağlanacaklar. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratacaktır. Uzun zamandır görüşmek istediğiniz veya destek almak için karşılıklı konuşmaya ihtiyaç duyduğunuz kişilerle bir araya geleceksiniz. Görüşme konularını daha önceden hazırlarsanız zor durumda kalmazsınız. Böylece, arzuladığınız sonuçlara ulaşmanın ilk adımlarını atmış olacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor.. Sağlığınız konusunda kemiklerinize dikkat etmeli ve acele davranışlarla bileklerinizi zorlamamalısınız.

KOVA

Güneş aynı gruptan Terazi burcunda ilerliyor ve yurt dışı ile ilgili konuları gündeme getiriyor Haftaya güçlü başlıyorsunuz. İstekleriniz konusunda ısrarcısınız. Sakin yapınızın altında büyük bir enerji saklı. Ruhsal anlamada gelişmeye açık bir hafta. Öğreneceğiniz her türlü bilgiye sıkıca sarılın. İleri vadede sizi olumlu dönemlere taşıyacak. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve bir çok dostluk kuracaksınız. Sıra dışı mesleklerden para kazanma şansınız hep gündemde olacaktır. Önemli olan; sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılıktır. Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. Sosyal etkinliklerde kafanızdaki planları kendi çapınızda uygulamak istiyorsunuz. Sağlık evinizin yöneticisi sizin hassas yönlerini körüklüyor. Çevrenizde enerjinize yapılan küçük bir müdahale tepkili olmanıza neden oluyor.

BALIK

Neptün kişisel evinizde retro yapmaya devam ediyor. Eski anılarını9zın sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. Duygusal yönlerinizi sizi olumsuz etkilese de, yapmanız gereken çok şey var. Karşı evinizde Mars ve Merkür var. İlişkiler konusunda dikkatli olmalısınız. Yanlış sarf ettiğiniz cümleleri başkaları dedikodu malzemesi haline getirebilir. Görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirerek, istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz. Kısa seyahatlerin söz konusu olduğu bir hafta. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Kıskanılacak ve tenkit edileceksiniz. Gezegeniniz sizi desteklemeye devam ediyor. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; gerekli fırsatları karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamları yaratacaktır. Karşınıza çıktığında, geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. Eski dostlarınızdan alacağınız ilginç haberlere dikkat edin altında önemli bir mesaj saklı olabilir. Enerjinizi düzenleme egzersizlerinin size faydası var. Uykularınıza dikkat edin.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]