Filinta dizisine önemli transfer

TRT1’in sevilen dizilerinden Filinta, her hafta güçlendirdiği kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Bu kez yakışıklı oyuncu Hakan Eratik, diziye İngiliz Ajanı “Janti” olarak girdi.

Es Film ve Maya Film’in ortaklığında, yönetmen Kudret Sabancı tarafından çekilen, senaryosunu Altuğ Küçük’ün yazdığı ve başrollerini, Nur Fettahoğlu, Onur Tuna, Serhat Tutumluer gibi oyuncuların paylaştığı ‘Filinta’ dizisine Hakan Eratik de katıldı. Diziye İngiliz Ajanı “Janti” olarak giren Eratik, 001 olarak da adlandırılan bir ajanı canlandırıyor.

hakan-eratik-janti-filinta

İngiltere Sarayı’na bağlı, servisin en iyisi olan ve çok özel eğitimlerden geçen 001, kendine ait yeteneklerini de üzerine koyarak Filinta Mustafa ve Bıçak Ali’ye dişli bir rakip olacak gibi görünüyor.…

Tarihimize ve adalet sistemine gerçekçi bir bakış açısıyla izleyenlerin gönlünde ilk bölümünden itibaren taht kuran dizi, Osmanlı döneminden günümüze kadar her dönemi kapsayan bir adalet sistemine değinen, bir polisiye döngüsü olan ve gerçekçi bir bakış açısıyla yaratılan bir hikaye olarak adlandırılıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]