Fi dizisinin yeni bölümleri yayında… Yeni bölümlerde neler yaşandı?

Fi dizisinin merak edilen 10. ve 11. bölümleri de yayınlandı.Fi 10. ve 11. bölümünde  neler yaşandı? Yönetmenliğini Mert Baykal yaptığı dizi, Azra Kohen’in Fİ Çi Pi üçlemesinden ekrana uyarlanıyor. Dizinin yayın tarihleri resmi hesaplar üzerinden duyuruluyor. …Fi dizisinin müdavimleri şimdilerde yeni bölümünün(12. bölüm) ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı.  Fi dizisinin yeni yayınlanan 10 ve 11. bölümlerinin izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz.

Fİ DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMLERİ YAYINDA

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı Fi,  internet üzerinden Doğuş Grubu’na bağlı olan Puhutv.com internet üzerinden izlenebiliyor.

Fi dizisinin senaryosu ve kadrosundaki oyuncuların performansları dikkat çekiyor. Yeni bölümde yine heyecanlı olaylar meydana geliyor. Duru, Deniz, Can Manay ve Bilge arasındaki diyaloglar izleyenleri merakta bırakıyor. Diziye konuk oyuncu olarak Songül Öden’de katılıyor. Fi dizisi 9 Haziran’da yayınlanacak bölümünde Beşiktaş’ın şampiyonluğu da kutlanıyor. Fi 12. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı ise şu anda belli değil. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklamaları haberimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Fİ 10. BÖLÜM İZLE

Fİ 11. BÖLÜM İZLE

Fİ 10. ve 11. BÖLÜMLERDE NELER OLDU?

Vakit daraldıkça oyunları daha da sertleşen Can, Duru’nun duygularını ortaya çıkarmak için geri tepebilecek, riskli bir hamle yaptı. Özge ise sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşsa da, çok ağır bir bedel ödemek zorunda kaldı. Songül Öden, Sadık Murat Kolhan’ın eşi olarak diziye dahil oldu. Dizideki ismi de Yıldız olan Öden, Can Manay’ın hastalarından biri. Terapiden sonra Manay’ın ofisinde kendini öldürdü.

11. bölümde ise kozlar paylaşıldı: Can kaybolan hasta kayıtları yüzünden Sadık’ın kapısını çalarken, yaşadığı kaybın şokuyla gözünü iyice karartan Özge soluğu karakolda aldı. Duru ve Can arasında tansiyon tırmanarak artarken, Deniz’in gerçeği öğrenmesi, sonun başlangıcı oldu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]