Feridun Kunak Show yeni sezona hazır

Ekranların sevilen aile programı Dr. Feridun Kunak Show, yeni sezonda yine izleyicisinin sağlığını düşünüyor. Büyük küçük her kesimden izleyiciye hitap eden Dr. Feridun Kunak Show, sağlık, güzellik, dengeli beslenme ve ağrılar için yepyeni bilgileri ekrana taşıyacak. Sezonun ilk programında okula başlayan minik öğrencilerin sağlığına dair merak edilenlere yer verilecek.

Dr. Feridun Kunak Show, yeni yayın döneminde de alternatif tıp yöntemleriyle izleyicisini bilgilendirmeye hazırlanıyor. Sağlıktan güzelliğe, dengeli beslenmeden ev hanımlarının işini kolaylaştıracak püf noktalarına kadar hayata dair her konunun yer aldığı Dr. Feridun Kunak Show, yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Yepyeni tedavi yöntemleri ve sağlık deposu lezzetlerin yer alacağı programda her gün yeni bilgiler izleyicilere aktarılacak. Yeni dönemin ilk programında okulların açılmasıyla birlikte çocuk sağlığı konusuna değinilecek. Beslenme çalışmasında yer alacak besinler, okul çantasının çocuklara olan olumsuz etkilerini azaltmanın yöntemleri canlı yayında anlatılacak.

Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe canlı yayınla saat 09.45’te Kanal 7’de.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com