Sinema

Ferhat ile Şirin filmi 14 Haziran’da vizyona giriyor

Türk Edebiyatının efsane aşk kahramanları olan “Ferhat ile Şirin”in aşkları günümüze uyarlanarak film perdesine aktarılıyor.Çekimleri Amasya’da Ferhat ile Şirin aşkının yaşandığı gerçek mekanlarda yapılan filmin başrollerini Tolga Yüce ile Küçük Gelin dizisiyle dikkat çeken oyuncu  Çağla Şimşek paylaşıyor.

FERHAT İLE ŞİRİN FİLMİNİN VİZYON TARİHİ 14 HAZİRAN

Filmin erkek başrol oyuncusu Tolga Yüce, filmle ilgili olarak  “Film, gerçekten de duygu yükü çok güzel bir dram filmi oldu” dedi.

Genç oyuncu Çağla Şimşek ise “Hiç bilmediğim bir duyguyu oynadım. Çünkü bugüne kadar hiç âşık olmadım, hiç aşk yaşamadım. Senaryoyu okuyunca bu büyük aşkı içgüdüsel olarak yorumladım” şeklinde konuştu.

Filmin oyuncu kadrosunda Tolga Yüce ile Çağla Şimşek’in yanı sıra Tevfik İnceoğlu, Murat Kuşçu,Gönül Acar, Muharrem Erdemir ve Belkıs Akçil gibi isimler de yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Murat Kuşçu üstleniyor..

Yüzlerce yıl önce yaşandığı dile getirilen efsane aşkın modern bir versiyonu olarak sinemaya aktarıldığı Ferhat ile Şirin, 14 Haziranda vizyona giriyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı