Fenomen’de haftanın finalinde ödülü kim kazandı?

TV8 ekranlarında ekrana gelen Fenomen adlı strateji programında Cuma gecesi haftanın ilk finali vardı. Haftanın finalinde hem erkekler evinde hem de kızların evinde gerginlik gece boyu devam etti. Peki haftanın ilk finalinde 50 bin liralık ödülün sahibi kim olacak ve haftanın fenomeni kim olacak? İşte haberin detayları…

Özellikle kızlar evinde Çiğdem Çelik’in gergin halleri geceye damgasını vurdu. Çiğdem’in Simay’la girdiği tartışma bir süre hararetli bir biçimde devam etti. Sonrasında Ayşenur Balcı, bu kez Simay’la tartışmaya giren isim oldu.

Ayşenur, Simay’ın kendisini kıskandığını ve taklit ettiğini söyledi. Simay ise bunları kabul etmedi. Kızlar evinden herkes kendisinin kıskanıldığını iddia etmesi dikkat çekti.

FENOMENDE GRUPLAŞMALAR

Çiğdem Çelik, Simay için ” bu kız ne; içimizdeki düşman mı?”diye sordu.

Kızlar evinde gruplaşmalar kendisini gösterdi. İşte Benim Stilim’de yarışan Çiğdem Çelik, Ayşenur Balcı ve Özden Cerrahoğlu yakın bir grup oluştururken diğer kızlar karşı grupta yer aldı.

Eve Derya’nın yerine yeni giren Seyda Bayram’ın ortamı anlamaya çalıştığı görüldü.

Erkek evinde daha çok bolca strateji konuşuldu. Kızlar evindeki isimlerin erkeklerden kime oy verecekleri gündem konusuydu.

Seyda, Ayşenur’u kompleksli bulduğunu söylemesi olay oldu. Ayşenur, bu duruma oldukça sert tepki gösterdi.

SERBAY HAFTANIN İLK FENOMENİ OLDU

Haftanın fenomen yarışında eşitlik çıktı. 50 bin liralık ödül bölündü. Serbay ilk haftanın fenomeni oldu ve 25 bin liralık ödülün sahibi oldu.

Dün ise kızlar evindeki yarışmacı Derya Şireci eve veda eden yarışmacı olmuştu. Derya’nın yerine eve giren yeni yarışmacı Seyda Bayram oldu.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]