Teknoloji

FEHMİ DALSALDI VE GULLÜM ŞOV TVYO’DA

fehmi-dalsaldı-gullum-sov-tvyoFehmi Dalsaldı ve ekibinin hazırladığı ve özellikle Saba Tümer’le Bugün’de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gullüm Şov, sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ama bu seferki buluşma ekranlardan değil internet mecrasından gerçekleşecek. Gullüm Şov, Doğuş Grubuna ait olan webtv konseptli www.tvyo.com’dan izleyicisiyle buluşacak.

Özellikle son zamanlarda dizi, program ve filmleri izlemeyi mümkün kılan webtv’ler giderek daha öne çıkıyor. Tvyo.com’un yanısıra Doğan Yayıncılığa ait olan www.netd.com ve Murat Saygı’nın başında bulunduğu www.turkweb.tv bu trendin en önde gelen aktörleri. Yaşanan gelişmeler ekranlarda süregelen rekabetin internet mecrasında da devam edeceğini gösteriyor.

İnternet kullanıcı sayısındaki önemli artış bir anlamda webtv içeriğini daha cazip bir hale getiriyor. Gelen haberlerden piyasada aktör konumunda olan şirketlerin içerik olarak yeni sürprizler peşinde olduğu anlaşılıyor.

Ayrıca ekranlardaki yoğun rekabetin web tv’ler üzerinden internette de iyice kızışacağı günlere yakın gözüyle bakılıyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün