Fatih Ürek geçirdiği zor günler için ne dedi?

Rahatsızlığının ardından tedavisine devam edilen ve  hastaneden taburcu olan ünlü şarkıcı Fatih Ürek, fazla kilolarından kurtulmaya çalışıyor. Ürek diyet yaparak bir ay sonunda 15 kilo birden verdi.

Bilindiği gibi mide ameliyatı olan Ürek 1 haftada 10 kilo vermişti. 98 kilo ile ameliyata giren ünlü şarkıcı, ameliyattan sonra bir hafta içinde 10 kilo verince rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı.

Tedavisinin ardından hastaneden taburcu olan Ürek, diyet yapmaya devam etti. Bir ay sonunda 15 kilo veren Ürek, şimdi çok daha mutlu ve enerjik hissettiğini söyledi.

Fatih Ürek Hafta Sonu magazine dergisine yaşadığı süreçle ilgili konuştu.

“KİLOLARIMDAN RAHATSIZDIM”

Son zamanlarda kilolarımdan çok rahatsızdım. Bünye olarak çok çabuk kilo verebiliyorum fakat aynı hızla da alıyorum. Benim derdim vücuduma yerleşmiş olan kiloyu yok etmekti. Ayrıca diyabet hastasıyım. Yani sağlık olarak da fazla kilo beni çok etkiliyordu.

Bazıları her ne kadar “Ben kilolarımla barışığım” dese de gösteri dünyasının ünlüleri için formda hatta zayıf olmak önemli. Bu yüzden de buldukları her fırsatta zayıf, hatta en zayıf olmaya çalışıyorlar. Her birinin sırrı ve yöntemi de diğerinden farklı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]