Fatih Terim ile kavga eden Selahattin Aydoğdu ifadesinde neler söyledi?

Fatih Terim’le kavga ettikten sonra gözaltına alınan Selahattin Aydoğdu ifadesinde neler söyledi. İzmir’in Çeşme İlçesi’nde, Fatih Terim, Terim’in damatları ve korumaları ile Selahattin Aydoğdu arasında çıkan ardından Aydoğdu, kavga ile ilgili sonradan yaptığı açıklamalar nedeniyle “basın yoluyla hakaret ve tehdit” gerekçesiyle gözaltına alındı.

Habertürk’te yer alan habere göre, Çeşme Alaçatı’da Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı’nın sahibi olduğu restoran ile yanında bulunan Adana Demirspor eski Başkanı Selahattin Aydoğdu’nun sahibi olduğu Adana Yüzevler Kebap Restoranın çalışanları arasında ‘tente açma’ nedeniyle önceki gece 00.00 sıralarında tartışma yaşandı. Garsonların birbirlerine masa ve sandalyeler fırlattığı olaya Fatih Terim’in de karıştığı ileri sürüldü. Kavganın ardından restoran çalışanları birbirlerinden şikayetçi olmuştu.

Aydoğdu basın yoluyla tehdit suçlamasıyla gözaltına alındı

Kavgadan bir süre sonra olayın görüntüleri, “Fatih Terim mekan bastı” yorumlarıyla sosyal medyaya yansıdı. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde tehdit içeren sözler nedeniyle Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Selahattin Aydoğdu’dan şikayetçi oldu. Şikayet üzerine Aydoğdu, Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından “basın yoluyla hakaret ve tehdit” suçlamasıyla gözaltına alındı.

Adana Demirspor’un eski kulüp başkanı Selahattin Aydoğdu, “Tehdit kastım yok”

Kavganın taraflarından Selahattin Aydoğdu, polisler tarafından ifadesine başvurulmak üzere Alaçatı Polis Merkezine çağrıldı. Aydoğdu, emniyete giderek o gece neler yaşandığını anlattı ve emniyete bilgi verdi. Bir kaç saat emniyette kalan Aydoğdu, ardından da serbest bırakıldı.

Basına demeç verdikten sonra sözleri hakkında ifade veren Aydoğdu, Terim’i tehdit etmediğini söyledi. İfadesinde, Fatih Terim’in de kendisinin de futbol dünyasının içinde olduğunu belirten Aydoğdu, ‘Maç yeni başlıyor, sonuca bakacağız’ sözlerini o amaçla söylediğini, tehdit kastı taşımadığını ifade etti. Aydoğdu, polis merkezindeki ifadesinin ardından sabaha karşı uçakla İstanbul’a gitti.

Fatih Terim’in avukatlarının, müvekkillerinin ifadesinin Bodrum’da alınması için girişimlerde bulunduğu, Savcılığın kabul etmesi halinde Fatih Terim’in ifadesinin Bodrum’da alınmasının beklendiği belirtiliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]