Fatih Portakal’dan FETÖ’den tutuklanan Ercan Gün’e destek: Fox Haber olarak arkandayız

Fox TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, Hrant Dink davası kapsamında FETÖ üyeliğinden tutuklanan Fox TV Haber Müdürü Ercan Gün’e “Enseyi karartma yanındayız” diyerek destek olması şaşkınlığa neden oldu.

“FOX HABER OLARAK ARKANDAYIZ”

Dün sosyal medya hesabından paylaştığı videoda ana haber öncesindeki akışla ilgili bilgiler aktaran Fatih Portakal bir ara sözü FETÖ davasından tutuklanan Fox Haber Müdürü Ercan Gün’e getirdi. Durumdan dolayı üzgün olduklarını dile getiren Portakal, Ercan Gün’e hitaben “Sevdiğimiz bir arkadaşımız Fox Haber Müdürü Ercan Gün tutuklandı ve cezaevinde. Dink soruşturması kapsamında. Enseyi karartma diyoruz onun için de. Biz Fox Haber olarak onun yanında olduğumuzu bir kez daha belirtiyoruz.” diye konuştu. Bununla da yetinmeyen Fatih Portakal, Twitter hesabından “Fox haber müdürü arkadaşımız #Dink davasındaki irtibat ve haberden kuvvetli suç şüphesi varlığı ile tutuklandı. Enseyi karartma Ercan” şeklinde paylaşımda bulunmayı da ihmal etmedi.

Fatih Portakal’ın FETÖ davasından tutuklanıp cezaevine gönderilen Ercan Gün’e Fox Haber olarak destek vermesi medya dünyasında eleştirilere neden oldu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]