Fatih Portakal MHP’nin “Fox TV’nin soytarısı” açıklamasına ne dedi?

Fox TV Ana Haber Spikeri Fatih Portakal, MHP’nin resmi Twitter hesabından atılan “Foxtv’nin soytarısı” şeklindeki sert mesajına tepki gösterdi.

Ünlü anchorman Fatih Portakal, MHP’nin resmi twitter adresinden kendisi ile ilgili atılan twete canlı yayında yanıt verdi. Portakal: “Emeğini ortaya koyan, sosyal medyayı etkin şekilde kullanmaya çalışan, kimsenin toplum mühendisliğine veya birey mühendisliğine soyunmayan bir insanım. Soytarı değilim. Onu iade ediyorum size aynen.” diye konuştu.

İşte Fatih Portakal’ın MHP’nin Twitter sayfasından yapılan o mesaja cevabı:

“Devlet Bahçeli’ye geçmiş olsun. Kalp kapakçığı değiştirildi. Ha bu arada MHP’den bana yapılan bir hakaret var. Bunu söylemeden geçmeyeceğim. FOX TV’nin soytarısı demişler benim için.. Enteresandır, twitter’dan bir soru sordum. Hak etmiyorum ben bunu. Ben Cuma günü sayın Genel Başkan’a geçmiş olsun diyen bir insanım. Ben soytarı da değilim. Emeğini ortaya koyan, sosyal medyayı etkin şekilde kullanmaya çalışan, kimsenin toplum mühendisliğine veya birey mühendisliğine soyunmayan bir insanım. Soytarı değilim. Onu iade ediyorum size aynen.
Millet birbirine maalesef hakaret ediyor. Özellikle siyasetçiler, çünkü kendilerini güçlü zannediyorlar. Hayır güçlü değilsiniz. En az benim kadar eşitsiniz. Ben de sizin kadar eşitim, o kadar.”

FATİH PORTAKAL VE MHP ARASINDA NE GEÇMİŞTİ?

FOX TV Ana Haber Spikeri Fatih Portakal, Twitter hesabından, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili tartışma yaratan bir anket yayınlamıştı.  Portakal, takipçilerine, “Sizce Devlet Bahçeli geçirdiği kalp operasyonundan sonra sağlık gerekçesiyle genel başkanlığı bırakır mı?” sorusunu yöneltmiş bu anket MHP cenahında oldukça tepkiyle karşılanmıştı.

İşte Fatih Portakal’ın tartışma yaratan anketi:

fatih-portakal-bahceli-anket

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]