FATİH PORTAKAL BAŞARISININ SIRRINI BURÇİN ŞİMŞEK’E ANLATTI

360 Haber Kanalı’nın başarılı ekran yüzü, spiker-sunucu  Burçin Şimşek, ekran macerasının yanı sıra  yaklaşık 6 aydır da Milliyet gazetesinin TV ekinde kendisi gibi ekran yüzleriyle sohbet ediyor.

Burçin Şimşek’in Milliyet TV’de “Spiker Sohbeti” başlığı altındaki son röportajının konuğu Fox TV’nin başarılı haber spikeri Fatih Portakal’dı.

Ekranların renkli figürü Fatih Portakal, sohbette kendisiyle ve renkli tarzıyla ilginç açıklamalar yaptı.

burcin-fatih-portakal

Fox Haber Merkezi’nde Doğan Şentürk’ün genel yayın yönetmenliğinde oldukça özgür bir ortamda çalıştığının altını çizen Portakal,” Ben bir haber merkezinin başında değilim ama o rahatlıkta çalışıyorum.” şeklinde konuşuyor.

İş ile ilgili taleplerine birşey denmediğini anlatan başarılı haber spikeri çalışma ortamının rahatlığını dile getiriyor.

Yayında kimseye hiçbir biçimde hakaret etmediğini, kimseyi küçük düşürmeye çalışmadığının altını çizen Portakal, “onun dışında söylemek istediğim herşeyi imkanlar dahilinde söylemeye çalışıyorum” diyor.

Ekran yüzü olarak işin sırrının izleyici ile iyi iletişim kurmak olduğunu dile getiren Portakal, kendisini izleyenleri daha çok ekrana çekmeye çalıştığını onlarla konuşur gibi haberleri sunduğunu kaydediyor.

Başarılı spiker, Burçin Şimşek’in bir sorusuna cevap verirken adeta ekranda başarılı olmanın reçetesini söylüyordu.Kendisiyle dalga geçtiğini daha geçenlerde ekranda kendisi için “maymun oldum”tabirini kullandığını hatırlatan Portakal, espri kaldırabildiğini ve tüm bu özelliklerinin başına samimiyeti koyduğunu, izleyicinin de ekranda bunu aradığını dile getiriyor.

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]