Fatih Çıtlak Ramazan’da Star’da

Ramazan ayının yaklaşmasıyla TV kanalları tercih ettikleri  ilahiyatçılar ve Ramazan programlarının detaylarını paylaşmaya başladılar. Star TV geçen Ramazan’da olduğu gibi Fatih Çıtlak ile anlaştı.

Fatih Çıtlak, Ramazan boyunca  sunuculuğunu yapacağı programda, her gece farklı bir konu ele alınacak, izleyici soruları üzerinden konular işlenecek.

Uzman konuklar, dini meseleler hakkında aydınlatıcı bilgiler verecek, dini hayatın toplumsal yansımaları üzerine değerlendirmelerde bulunacak. Programda konuyla ilgili kıssalar, tasavvuf müziğinden dinletiler izleyiciye aktarılacak.

Kıssalar, özlü sözler ve oldukça zengin bir içerikle hazırlanan program, Fatih Çıtlak’ın sunumu ile Ramazan ayı boyunca her gece Star’da izleyici ile buluşacak…

MEHMET FATİH ÇITLAK BİYOGRAFİSİ
Mehmet Fatih Çıtlak, 1967 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Fatih İmam Hatip Lisesi’nde bitirdi. İstanbul Marmara Üniversitesi Türkoloji Bölümü’nde Arapça ve İslâmî ilimler eğitimi aldı.

Mehmet Fatih Çıtlak, İslâm tarihi ve tasavvuf konularında birçok radyo ve televizyon programı yaptı. Konuşmacı olarak sempozyum, panel ve konferanslara katıldı.

İstanbul Bilim Sanat Eğitim ve Kültür Derneği’nin kurucularından olan Çıtlak,  pek çok ilmî çalışmaya katkısının yanında kurucusu olduğu Keşkül dergisinde “Mehmed Fatih” imzasıyla yazmaktadır.

Mehmet Fatih Çıtlak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın eşi Reyyan Uzuner’in dayısıdır.

Mehmet Fatih Çıtlak, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Kitapları :
2012 – Huzur Defteri 2011, Aşkın Bir Noktası 2011 , Nur Kandili 2011 , Mesnevi Şerhi 2011 , Padişah, Cariye Kıssası 2010 , 40 Mektup 2010 , 18 Beyit, Dinle..

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]