Fatih Altaylı’dan canlı yayında “şerefsiz köpek” tepkisi

Habertürk TV’de Fatih Altaylı’nın sunduğu Teke Tek adlı haber tartışma programında, terör örgütlerinin eylemleri ve siyasi partilerin duruşu masaya yatırıldı. Gelen bazı maillere ve mesajlara sinirlenen Fatih Altaylı’ masum insanları öldürülenler “Şerefsiz köpek” denilebileceğini bu durumda köpeklerden başkasına bir özür borcunun olmadığını dile getirdi.

Teke Tek programının sunucusu gazeteci Fatih Altaylı, program sırasında  binlerce insanın kanına giren terör örgütlerinin canlı bombalı eylemlerine ve terörist cenazelerine gidenlere sert tepki verdi.

“ŞEREFSİZ KÖPEĞİN TAZİYE ÇADIRINA GİDİYORSAN…”

Programda Altaylı, AK Parti’li Ahmet Gündoğdu’nun “teröristsever” tanımını yorumlayan Altaylı, “Bu laf hiç hoşuma gitmiyor… Bomba patlatan, masum insanları öldüren bir canavarın, şerefsiz köpeğin taziye çadırına gidiyorsan, teröristsever değil bizzat teröristsindir” diye konuştu.

Fatih Altaylı, teröristlere “şerefsiz köpek” dediği için sosyal medyada tepki gösteren bazı takipçilerine karşı oldukça sert sözlerle yüklendi.

ALTAYLI “SEN NASIL KÖPEK DERSİN” DİYENLERE SERT KONUŞTU

“Sen nasıl köpek dersin’ diye bazıları kudurmuş gibi sosyal medyadan ve maillerle saldırıyorlar” diye sözlerine başlayan Fatih Altaylı,  “Okuldan çıkmış evine giden insanların bindiği otobüslere duraklara canlı bombayla saldırana ben bunu derim kardeşim. Köpekler kızsa eyvallah derim de başkasının kızma hakkı yok. Biz burada DAEŞ’e cehennem köpekleri diye program yaptık. Köpeklerden özür diliyorum. Bunların farkı yok. Hepsi şerefsizdir.” diye konuştu.

“BUNLARIN HEPSİ ŞEREFSİZ!”

“Gözü dönmüş caninin ne dili, ne dini, ne ırkı ne rengi hiç bir şeyi değişmez. Bunların hepsi canidir. Hepsi şerefsizdir. Onu bir kez daha söyleyeyim” şeklinde konuşarak programa kaldığı yerden devam etti.

İşte, Fatih Altaylı’nın gelen mesajlara çok sert cevabı:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]