Fahriye Evcen’in bölüm başı alacağı para şaşırttı! Peki hangi oyuncu ne kadar kazanıyor?

Ekran sessizliğini bozan Fahriye Evcen yeni bir proje ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Uzun süredir ekranda görülmeyen güzel oyuncu meslektaşlarının yanında çok az denilecek bir paraya imza atınca şaşırttı. Hangi oyuncu ne kadar kazanıyor? Fahriye Evcen proje bulamadığı için mi az paraya evet dedi? Fahriye Evcen bölüm başı ne kadar kazanacak? Ayrıntılar M.bey farkı ile sizlerle…

Fahriye Evcen başrolünü oyuncu Engin Akyürek paylaşacağı bir dizi projesine evet dedi. Evcen bölüm başına 40 bin lira ödenmesini kabul etti. Fahriye Evcen “Esaretin Bedeli” adlı yeni projede başrol oynayacak. Yapımcıların daha önce rol için Serenay Sarıkaya ile görüştüğü ancak Fahriye Evcen de karar kıldıkları belirtiliyor.

Hangi ünlü ne kadar kazanıyor? 

Şu an ekranlarda boy gösteren ünlüler içinde en fazla kazanan bölüm başı 200 bin lira ile İlker Kaleli. İlker Kaleli’nin ardından Burçin Terzioğlu 180 bin lira; Kıvanç Tatlıtuğ 130 bin lira ve Tuğba Büyüküstün 65 bin lira ile geliyor.

2016-17 SEZONUNDA GÜNCELLENEN ÜCRETLERE GÖRE HANGİ OYUNCU NE KADAR KAZANACAK?

Yeni sezonla birlikte ünlü oyuncuların aldıkları bölüm başı ücretler de değişti. Bazıları için astronomik rakamlar konuşuluyor.  İşte yeni sezonda güncellenen ünlü oyuncuların aldıkları bölüm başı ücretlerden örnekler..

Diriliş dizisiyle adeta tavan yapan Engin Altan Düzyatan’ın yeni sezonda bölüm başına 60 bin TL alacağı öğrenildi.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya henüz yeni sezon için dizi anlaşması yapmadı. Sarıkaya’nın son dizisinde yaklaşık 20 bin lira aldığı konuşuluyor.

Kenan İmirzalıoğlu bölüm başına 60 bin TL alıyor.

Daha önceleri bölüm başına 35 bin lira alan Halit Ergenç, son dizisine 45 bin lira ücretle başlamıştı. Oyuncu son olarak ise bölüm başına 60 bin lira alarak dizinin sezon finalini yaptı.

Nebahat Çehre bölüm başına 30 bin TL alıyordu.

Necati Şaşmaz bölüm başına 60 bin TL alıyor.

Bergüzar Korel bölüm başına 55 bin TL alıyor.

Beren Saat bölüm başına 60 bin TL alıyordu.

Haluk Bilginer bölüm başına 50 bin TL alıyordu.

Erdal Beşikçioğlu bölüm başına 50 bin TL alıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]