Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten iddialı bir film: Aşk Sana Benzer

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten Ege’den bir aşk hikayesi: Aşk Sana Benzer…

Hayranlarının heyecanla, sinema sektörünün merakla beklediği projenin tüm detayları belli oldu! Çekimler bu hafta başlıyor.

BRKS Productions ve TAFF Pictures ortak yapımı filmin yönetmeni ise A.Taner Elhan. Filmin  senaryosu Bedia Ceylan Güzelce’ye emanet edildi.

 

Burak Özçivit’in bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan “Ali” olarak kamera karşısına geçeceği aşk hikayesinde, Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen “Deniz” rolünde.

 

İki ünlü isme Ege’nin sıcacık atmosferinde, Ege Türküleri sıcaklığındaki bu hikayeyi anlatırken Selim Bayraktar, Birsen Dürülü, Kaya Akkaya da eşlik edecek.

 

Çekimlerine birkaç gün içinde başlanacak olan filmin tamamı Bodrum yakınlarında çekilecek.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hayranlarının ve medyanın gündemini bir süredir meşgul eden projenin adı da kesinleşti: AŞK SANA BENZER!

 

Özçivit ve Evcen bayramı ekip arkadaşlarıyla okuma provası yaparak karşıladı. Bayramın ikinci günü de hem oyuncular hem de prodüksiyon ekibi Bodrum’a hareket etti.

 

 

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

ayşe 23:49

hrika ötesi film rekor kırar

arda 23:49

Türk sinemasnına gelmiş geçmiş en berbat filmi olarak yer alabililir ben
ce ne oyunculuk var ne senaryo bunlar sinemayı ne sanıyor podyumda yürümeye benzemez bu işler tam bi fiyasko yüzlerinizden başka satacak bişeyinizin olmadıını göstermiş oldunuz bu filmle

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]