Eyvah Düşüyorum Star ekranına veda ediyor

M.Ali Erbil’in sunduğu ve yaz projesi olarak Cumartesi geceleri ekrana gelen  “Eyvah Düşüyorum”, yeni bölümüyle yaz sezonunu kapatıyor.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in eğlenceli sunumuyla Star ekranında yayınlanan “Eyvah Düşüyorum”un, yeni bölümünde Avukat Gizem Kumbul ana yarışmacı olarak rakipleri karşısında ayakta durmaya çalışacak. Gizem Kumbul mesleğinde gösterdiği başarıyı 250.000 TL’nin sahibi olabilmek için de gösterebilecek mi yeni bölümde belli olacak.

Tohum Otizm Vakfı’ndan Sürpriz Hediye
Geçtiğimiz bayram Hande Yener’in ana yarışmacı olduğu Eyvah Düşüyorum özel bölümünde, kazandığı paranın bir kısmını Tohum Otizm Vakfı’na bağışlayan Hande Yener’e ve bu bağışa vesile olan Türkiye’nin bir numaralı sunucusu Mehmet Ali Erbil’e, Tohum Otizm Çocukları’ndan teşekkür hediyesi gelecek. Aldığı hediye karşısında çok mutlu olan Erbil, minik izleyicilerine neler söyleyecek, duygularını nasıl ifade edecek?

Diren Kapak!
“Eyvah Düşüyorum”da, aniden açılmasıyla yarışmacılara korkulu rüyalar gördüren ve çığlık çığlığa bağırmalarına sebep olan kapaklardan biri, bu sefer bir yarışmacıya sürpriz yapacak. Yarışmacıyı düşürmemek için kapak direnişe geçince, yarışmacı da kapağın üstünde zıplamaya karar verince, yarışmacının akıbeti ne olacak?

Eyvah Düşüyorum’la Yaza Veda
Kapaklar üstü eğlencesiyle bilgi yarışmaları içinde bambaşka bir tarz yaratan “Mehmet Ali İle Eyvah Düşüyorum” bu yaz sezonuna veda ederken kış sezonuna yine farkını ortaya koyacak “Mehmet Ali İle Adını Sen Koy” programıyla merhaba diyecek.

Türkiye’de düşmeyen kalmayacak iddiasıyla gündemden düşmeyen “Eyvah Düşüyorum”un bu sezonki son bölümü, işkembe çorba içip, kanat yemelere, sandaletten salıncak çıkarmalara, akrabalık ilan etmelere ve para üstü istemelere sahne olacak!

Eyvah Düşüyorum, M.Ali Erbil’in sunumuyla  30 Ağustos Cumartesi akşamı son bölümüyle saat 20:00’de starda ekrana gelecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com