Eylül ayı burç yorumunuz ne diyor?

Koç (Çalışmalıyım ve kazanmalıyım)

KARİYER EVİNİZDE YOĞUNLUK VAR
Bu ay, Gezegenler yine hala ufuk çizginizin üzerinde yer alıyor ve size geniş bir perspektif sunuyor. Oldukça yoğun bir ay yaşayacaksınız. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Sosyal ortamlar çerçevesinde; yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. Bu etkinlikler nedeniyle, bilgilerinizi arttıracak kişilerle bir arada olacak, yabancı kültürlere karşı eğiliminiz artacak. Yabancı kişilere karşı duygusal yaklaşımlarınız da olabilir. Küçük çaplı organizasyon işleriniz giderek büyüyebilir. Yalnız yaşayanlar, bulundukları sosyal çevrelerde tanışacakları kişilerle (sizden yaşça çok büyük) bir ilişki başlatabilirler. Fakat, bu tür ilişkilerde iyi analizler yaparak kararlar verin. Çünkü, doğru olduğunu sandığınız konularda hatalı kararlar almış olabilirsiniz. Bu arada fantastik konulara ilgi duyabilirsiniz.

ÇALIŞMAK RUH SAĞLIĞINIZI GÜÇLENDİRİYOR

11 Eylülde Merkür  çalışma evinizde ilerlemeye başlayacak. Çevre ile ilgili ilişkilerinizi hızlı bir şekilde değerlendirirken, kendi kurallarınızın geçerli olmasına dikkat edecek ve sağlayacaksınız.İşinizle ilgili sizi ruhsal anlamda güçlendirirken ; önemli beraberlikleri ve ortaklıkları kurmanız, bu beraberlikleri yıllarca sürdürmeniz yolunda etkiler alacaksınız. İş ilişkileriniz; yaşamınızdaki diğer kesitlere göre daha ön plana gelirken, aktif bir şekilde somut olaylarla ilgileneceksiniz. Yanınızda çalışan arkadaşlarınıza karşı, kritik yapan ve eleştiren yönlerinizin ön plana çıkmasını önleyemeyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak planlar yapacak ve hızlı işlerin altına imza atacaksınız. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalarak, başaramayacağınız iş sorumlulukları almamalısınız. Gereksiz yere üzüntü çekebilir ve hastalanabilirsiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz.

TUTKU VE SEVGİ HEPSİ BİR ARADA

Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz. Duygusallığınızın temelinde; ön olanda görünmeyen gizli bir cinsel çekicilik bulunuyor ve siz duygularınızı saklamak istiyorsunuz.

AŞKTA ROMANTİZM

Jüpiter karşıt evinizde işlerliyor. Uranüs duygusal konularda yenilikler verecek.Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünün. Siz tutku ve aşk insanısınız. Üstelik ihtiraslı aşklarınız dillere destandır. Bu ay mantıklı ve sabit aşka dönüşebilecek önemli duygular peşindesiniz. Karşılaşacağınız kişilerde, farklı özellikler arıyorsunuz. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Her zamanki yaratıcı yönlerinizi ön plana çıkarma konusunda acele ediyorsunuz. Bilinçaltınızda yatan ilginç fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var.

FAZLA GERİLİM  YORGUN DÜŞÜREBİLİR

Bu ay  içinde; sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. Katılacağınız toplantılarda tartışmalardan uzak kalın ve tansiyon sorunlarınıza dikkat edin. Mideniz ve sindirim sisteminizle ilgili sorunlar olabilir.. Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin. Cinsel konularda yanlış partnerler yüzünden sıkıcı ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, duygularınızda sürekli kontrol ve disiplini elden bırakmayın. Kendinizi zorlama pahasına da olsa, bu konuda dengeli davranın.

Kaçan giden balonlara el sallayın; nasıl olsa havaları sönünce yere inecekler. (bob marley)

……………………………………………………………..

 

BOĞA( bir şeyler bitiyor)

MADDİ KONULARINIZLA İLGİLENMENİZ GEREKİYOR

Jüpiter çalışma evinizde ilerliyor. Alışkanlıklarınızı ve kurallarınızı seviyor ve değişimlere karşı fazla istekli davranmıyorsunuz. Fakat disiplinli olmanıza  rağmendeğişim ve bir genişlemeye de  “hayır” demek istemiyorsunuz. Bu duygular beraberinde; arkadaşlarınızla birlikte ortak projeler üretecek, zorluklar karşısında pes etmeyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvet gösterilerinin size olumsuzluk vereceğini bilmelisiniz. Sakin olduğunuz zaman para durumunuzu da istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Bu ay hisseli paralar konusunda dikkat etmeli ve ortağınızla para konusunda tartışmamalısınız. Size gelen iş teklifleri konusunda hemen karar vermelisiniz.  Bu arada, sevdiğiniz bir arkadaşınız tarafından size sunulan abartılı tekliflere hemen inanmamalısınız. Detaycı bir gözle yeniliklere uyabilirseniz, her şey size artı şekilde dönecektir.

SOSYAL İLİŞKİLERİNİZİ DOĞRU ALANLARDA KULLANMALISINIZ

Bu ay sosyal enerjiniz oldukça yüksek. Çevrenizle barışık olmanız rağmen, şartlarınızı zorlayacak koşullarla karşınıza çıkacak insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Bol bol seyahat etme imkanınız olacak. Arkadaşlarınızla bir arada olanaklarınızı birleştirme isteği içinde olacaksınız.

KARİYERİNİZDE İLGİNÇ GELİŞMELER

Plüton 9. Evinizde retro yapıyor ve eski gücünüz tekrar ortaya çıkıyor. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır. Bazıları baba mesleğini devir alabilir ve yeniden yapılandırabilirler. Aileden kalan ve atıl vaziyette bekleyen bazı maddi konuların kazançlı bir şekilde gündem kazanması söz konusu. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alıyorsunuz.

YOLLAR AYRILIYOR

“Plüton” ilişkilerinizi yeniden denetliyor. Çevrenizi değiştirmek sizin isteğiniz dışında da gerçekleşebilir. Arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Uzun transitlerden olumsuz etkilendiğinizi zannederek üzülmemelisiniz. Sizin yapamadığınız veya cesaret edemediğiniz değişimleri, geçen ay yaşadığınız tutulmaların gerçekleştirdiğini unutmamalısınız. Yolunda gitmeyen sosyal ilişikleriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Yanlış dostluklar biterken, akabinde başlayan yeni dostluklardan çok şey kazanacaksınız. Özellikle, size yeni bir prestij kazandıracak olaylar yaşayacaksınız ve yeni çevrelerde eskisinden çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz.

DİSİPLİNLİ HAREKET ETMELİSİNİZ

Karşıt finans evinizde ilerleyen  “Satürn” sizi disiplinli yapacak ve özgüveninizi besleyecek. Maddi ve manevi açıdan yaşamakta olduğunuz süreçlerin değerlendirmelerini hızlı yapacak, kazanımlarınız konusunda doğruyu en kısa yoldan bulacaksınız. Sosyal evinizde ilerleyen Merkür  sayesinde; sakladığınız ve kimseyle paylaşmak istemediğiniz projelerinizi hızlı bir şekilde yaşama geçirmek isteyeceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla, karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz.

İIimiIimbiImektir, iIim kendin biImektir, sen kendini biImezsen, bu nice okumaktır. ( yunus emre)

…………………………………………………………………………………………………….

İkizler( DUYGULARIM YÜKSELİYOR)

AŞK HAYATINIZDA DEĞİŞİMLER  SİZİ MUTLU EDECEK

Ay boyunca “Jüpiter ” aşk ve sosyal  evinizde ilerlediği için duygusallığınızı ve karşı cinsle ilişkilerinizi yoğun yaşayacağınız bir platformu size sunacak. Aşkın her türlü objesinden yaralanacak ve duygularınızı besleyen tüm donelere açık olacaksınız. Aşkın bir sanat olduğunu hissediyor ve kıskançlık duygularının belirgin bir şekilde ortaya çıkmasıyla tepkili bir aşk performansı içine giriyorsunuz.

 Uzun süredir beklediğiniz ortak çalışmalar içinde olacak ve onunla birlikte başlangıçta imkansız gelen birçok şeyi gerçekleştirebileceksiniz. Şimdiye kadar geciktirdiğiniz fırsatları çevre faktörleri size sunacak.

AY BOYUNCA SATÜRN GERİ GİDİYOR

Ay boyunca SATÜRN karşıt  evinizde ilerliyor. Bildiğiniz konuları ne pahasına olursa olsun gerçekleştirmeye çalışacak, yolunuzdan dönmek istemeyeceksiniz. Kozmik etkiler, ay boyunca size gereken disiplini vererek zorlu anlarda aşmanız gereken sabrı göstermenizi sağlayacak. İşinizle ilgili kendinizi yetiştirmeniz gereken konularda kurs ve seminer gibi aktivitelere katılacaksınız.  “Satürn” sayesinde dost zannettiğiniz kişilerin gerçek yüzünü göreceksiniz. Ayni düşünceye sahip olmadığınız grupların size cephe aldığını göreceksiniz. Aşk yaşantınızda olan aksilikleri gözünüzde büyütebilir, yeni başlayan bir ilişkinin olamayacağını görerek bitirmek isteyebilirsiniz.

AŞK GÜCÜNÜZ YÜKSELİYOR

Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir.  Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır.

OLUMLU DEĞİŞİMLER

Bazıları, ideal sevgililerini bulacaklar. Eğitim ve öğretim kurumlarında ve yolculuklarda sizi olumlu etkileyecek arkadaşlıklar kuracaksınız.“Merkür” ün “Güneş” ve “Venüs” e eşlik etmesi nedeniyle, kendinizi asil duyguların yer aldığı arkadaşlıkların içinde bulabilirsiniz. Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak işbirlikleri ve yurt dışını kapsayan entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız.

Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından hoşnut kalacaksınız. Katılacağınız grup toplantılarında fikirlerinden etkileneceğiniz kişilerle tanışacaksınız. Bazıları, sizin için önemli kişiler sınıfına girecek ve isteklerinizi onlarla birlikte gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. İş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız tekliflere karşı hazırlıklı olun. Mesleki potansiyelinizde beklemediğiniz sıra dışı artışlar ve sürpriz gelişmeler gündeme gelecek. Entelektüel çalışmalarınız hız kazanacak ve kendinizi yeteri derecede pratik hissedeceksiniz. Kişiliğinizi ön plana çıkaracak ve kendinizi mutlu hissettirecek sosyal çalışmalara ağırlık vereceksiniz.

Vedalar; gözleri ile sevenler içindir. Çünkü gönülden sevenler hiç ayrılmazlar. (MEVLANA)

……………………………………………………………………………………………

Yengeç

( yalnızım güçlüyüm)”

YALNIZLIK DUYGUSU SİZİ YORUYOR

Karşı evinizde Plüton retro yapıyor. Takıntılar ve eski ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz.kimseyle paylaşmadığınız içsel savaşlarınız size kısır döngüler yaşatacak. Söylenecek çok şeyiniz olmasına rağmen fikrinizi beyan etmeniz gereken konularda farklı bir şekilde sessiz davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Hızlı düşünüyor fakat iş uygulamaya geldiği zaman kendinize sınırlar koyuyorsunuz. Yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı; gizli kalmasını istediğiniz yapıcı faaliyetlere de katılabilirsiniz. Gizli cinsel ilişkiler için uygun bir dönem, fakat kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun!

Çünkü siz; yüksek enerjinizi ilişkilerinize yansıtan bir kişisiniz. Karşınızdaki kişilerin içlerini rahatça okuyabiliyorsunuz. Ayrıca, karşınıza çıkacak kişilerle meditasyon niteliğinde sıra dışı algılamalar yaşayabilir, onu kendi dünyanıza kolayca çekebilirsiniz. Eğer karşılaşacağınız kişi zayıf nitelikte bir kişi ise, sizden çok kolay etkilenecektir. Fakat kısa süre içinde ondan bıkabilir ve arkanızda yaralı bir kalp bırakabilirsiniz.

KENDİNİZE ŞANS VERİN

Bu ay bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevrenizin içinde bulunduğu mevcut şartlara uyum göstermelisiniz. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize olan özgüveniniz sayesinde çok işler başaracaksınız. Yenilik yapmayı düşünmediğiniz anda, hazırlıksız bir şekilde gelen teklifler karşısında kafanız karışacaktır. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız.Bu dönemde; kişisel a araştırmalarınızda yoğunlaşacaksınız.Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz.

SAĞLIĞIM ÖNEMLİ

 “PLÜTON ” karşıt  evinizde geri hareketine devam ediyor. Sinir sisteminizi güçlendiren mineral ve vitaminlere ihtiyacınız olacak. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız dikkatli olmanızda yarar var. İskelet sisteminiz ve kalbinizi bu yıl korumanız gerektiğini unutmamalısınız. Kan tahlillerini yaptırmalı ve kolestrol seviyeleriniz düşürmelisiniz. Artık enerjinizi doğru alanlarda kullanmayı öğrenmeli, hastalıklarınızın nedenini kendiniz keşfetmelisiniz. Özetle “kendi kendinizin doktoru” olmanızda yarar var.

Hiç hata yapmayan insan, hiçbir şey yapmayan insandır. Ve hayatta en büyük hata, kendini hatasız sanmaktır. Yunus Emre 

………………………………………………………………………………………………………

 

Aslan(kendimi aşmalıyım)

BU AY FAZLA PARA HARCAYACAKSINIZ

Merkür, para evinizde ilerlerken sizi olumsuz etkileyebilir. Para giriş ve çıkışı hızlanacağı için finans hayatınızdaki karışıklığı dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal harcamalara açık bir dönemdesiniz.  Merkür; 2. Evinizde olumlu girişimleriniz de destek verecek. Kazançlarınız konusunda daha da atılımcı olmanızı sağlayacak. Girişimde bulunduğunuz çalışmaların geri dönüşümlerini hesaplarken, zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz.

MADDİ KONULARDA  SÜRPRİZ GELİŞİMLER

Bu ay bir çok fırsat koşullar her zaman kişinin karşısına çıkmaz. Fırsatlardan faydalanmanın tam zamanı. Bu dönemde karşı cins üzerinde de, çekiciliğinizi kullanacaksınız.  Para kanamanıza yardımcı olacak  kişilerle çalışacaksınız. Arkadaşlarınızın bile kariyerli kişilerden olmasına dikkat edeceksiniz. Bu ay, kariyerinizi destekleyici işler yapmak isterken, planlarınızı uyumlu ve dengeli bir şekilde ayarlayacaksınız. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız.

KAN BAĞI OLDUĞUNUZ KİŞİLERLE ORTAK PROJELER GÜNDEMDE

Jüpiter iletişim evinizde ilerlemeye devam ediyor. Bu dönem çevrenizden beklemediğiniz avantajlar elde edebilirsiniz. Ailenizin büyükleri tarafından destek göreceksiniz. Erkek kardeşlerle yaşanacak işbirlikleri gündeme gelecektir Uzun süredir yaşadığınız yerle ilgili değişiklikler gündeme gelebilir. Aile büyüklerinden biri seyahate çıkabilir. Merkür ailesel  çerçeve içinde hareketli bir yaşam sunuyor. Kardeşler arası ziyaretlerin artmasından ve yorucu ortak aktivitelerden zevk alacaksınız. Evinizi ve  bulunduğunuz alanı güzelleştirmeye çalışacaksınız. Bahçe ile uğraşabilirsiniz. Yeni bir balkon köşesi ve göz zevkinizi okşayan bir değişim sizi bekliyor. Bu çalışmaları hobi niteliğinde yaptığınız için oldukça zevk alacaksınız.

YOLCULUK ZAMANI

Bu ay yolculuklar ve idealleriniz konusunda dengeleriniz yitirmeden başarılı çalışmalar içinde olacaksınız. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Manevi hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olduğunuz ve manevi duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Bir çok misyon çalışması sizi bekliyor.

AKADEMİK ÇALIŞMALAR  YAPMALISINIZ

İşte kozmik enerjinin size sunacağı muhteşem bir platform karşınızda duruyor. Jüpiter ve Uranüs karşı karşıya Ve Satürn’den destek alıyor.  Belki de yıllarca böyle bir enerji ile karşılaşmayacaksınız. Tahmin edemeyeceğiniz tüm şans ve enerji oklarını üzerinize fırlatacaktır. Hiç ummadığınız yerlerden gelecek teklifler karşısında şaşkınlık geçirebilirsiniz

ÖIümden ne korkarsın, korkma ebedi varsın  Yunus Emre 

……………………………………………………………………………………………

Başak(takıntılarımdan vazgeçiyorum)

KENDİNİZİ SEVİYORSUNUZ

Merkür, Güneş ve Mars doğu ufkunda bireyselliğinizi vurguluyor. Üstünlük duyguları içindesiniz. Düşüncelerinizi inatla savunan ve kendinize güvenen bir tablo ortaya çıkaracaksınız. Sevdiğiniz kişilerle kısa seyahatler edebilir ve iş gezilerine çıkabilirsiniz. Sosyal yaşantınızın bir parçası olan yolcuklar gündeme gelecektir. Bu dönemde arkadaşlarınızla ortak aktivitelerinizi gerçekleştireceksiniz. Eğlenceli ve hoş vakit geçirmek için kuracağınız beraberlikler olacaktır.Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.

İÇSEL YOĞUNLUK YAŞIYORSUNUZ

Bu ay 12. Ruhsal eviniz gezegen baskısında. Bazılarınız gizli-saklı duygular peşinde olacaksınız. Uzun süredir planladığınız bir olayınız gerçekleşecektir. Bu istek sizi memnun edecek ve kendinize şans tanımanın keyfini süreceksiniz.Zihninizde yer edinen konumlara ulaşmak için gerekli tüm imkanlara sahipsiniz. Sakin ve sessizce hedeflerinize yaklaşıyorsunuz. Üstünlük duyguları içindesiniz.

KARİYERİNİZLE İLGİLİ DEĞİŞİMLER BAŞLIYOR

Bu ay kolay öfkelenmeyen kolay biri gibi görünüyorsunuz.  İç dinginliğinizi sağlama açısından bir fırsat olan bu günlerde, mistik konularla da ilgilenebilirsiniz. Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. On iki yıldan sonra kariyerinizle ilgili muhteşem bir destek alıyorsunuz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir yıl olacağından emin olabilirsiniz. Satürn size ödül vermeye hazırlanıyor.

MADDİ SORGULAMA YAŞIYORSUNUZ

 Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Bu ay sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz. İnsanlara yardım etme duygunuz harekete geçerek, toplumda misyonu olan kuruluşlarda görev yapacaksınız. Başarılı olmanız için her türlü donanıma sahipsiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İnatçı tavırlarınız onlar tarafından tepkiyle karşılanabilir, karşılıklı duygu karmaşası yaşayabilirsiniz. Yaşama iyimser bakmayı ilke hailine getirebilirsiniz.

TAKINTILARINIZDAN UZAKLAŞMALISINIZ

Bu ay sağlığınızla ilgili değişim süreci içindesiniz.  Sağlık konusunda güzel bir ay. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir Her şeye rağmen güzel bir ay. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Hafif sporlar yapmalı ve bel kaslarınızı zorlamamalısınız. Şekerli gıdalar bel ölçülerinizi kalınlaştıracağından, özellikle meyve türü ve lifli gıdalarla beslenmeye özen göstermelisiniz. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız.

 

Her insan iki insandır; biri karanIıkta uyanık, diğeri ise aydınIıkta uykudadır.Halil Cibran  

……………………………………………………………………………………………………….

Terazi( ruhum özgürlük diyor)

ÇEVRENİZLE BARIŞIKSINIZ

Jüpiter Kişisel evinizde ilerliyor. Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor.Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.

MARS AŞK HAYATINIZI ETKİLEMEYE DEVAM EDİYOR

Aşk gezegeniniz Mars, ay boyunca  aşk ve sosyal hayatınızın enerjisini yüksek tutuyor. Mars; çevre ilişkilerinize hareket getirirken çözüme ulaşması gereken sorunlar gündeme gelirken, geçmişte biriktirdiğiniz sorunları çevrenize karşı  açığa vurabilirsiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Ortak çalışmalarınızın ses getireceği, hayallerinizin genişleyeceği bir ortamı paylaşacaksınız.

KARİYERİNİZ DESTEKLENİYOR

Gezegenlerin büyük bir çoğunluğunun ufuk çizginizin üst yarısında yer almasının verdiği kozmik etkiler; meslek ve kariyerinizle ilgili ideallerinizde isteklerinizi ön plana çıkarıyor. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor. Uzun süredir içinizde sakladığınız ve başlangıç yapmak için fırsat kolladığınız işler, gündeminizde yer alacak. Yeni grupların içinde olacaksınız. Yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını biliyor ve bu algılama gücüne dayanarak çevrenizdeki kişileri etkilemekten hoşlanıyorsunuz. İkna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız.

AKLINIZ KARIŞABİLİR

Sosyal kişiliğiniz, güçlenen özgüveniniz ile birlikte ortaya çıkacak ve bazı  aktivitelerde beklemediğiniz tanışmalar olacak. Belli ilişkisi olanla  daha bir ayrıntıcı olacaklar, eleştirel bir şekilde olaylara yaklaşacaklar. Bu durum, partnerinizle aranızda küçük sorunlar çıkmasına neden olabilir. Duygusal konularda açık bir şekilde yapacağınız hatalardan dolayı kimseyi sorumlu tutmaya hakkınız olmadığı bilmelisiniz.

Güneş’in, 23 Eylüle kadar 12. Ruhsal evinizde ilerliyor. Kendinizi baskı altında hissederek kendinizi bilinçli bir şekilde yönetmek isteyecek fakat gergin bir ruh hali içinde olacaksınız. Ayın sonuna doğru yerinde duramayan kişiliğinizle aktif ve çalışkan yönleriniz atağa kalkarken, ortaklık ve iş birliği içinde olduğunuz kişiler üzerinde etkiniz oldukça iyi olacak.

FAZLA ÇALIŞMAK SİZİ YORABİLİR

Bu ay, oldukça sağlıklı görünmenize karşın eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız dikkatli olmanızda yarar var. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Alkollü ve gazlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Gittiğiniz toplantılarda yemek ve içmek konusunda ısrarcı davrananlara karşı tedbirinizi almalısınız.

Hayatın bütün esrarını çözdüğün vakit öIümüarzuIarsın. Çünkü o da hayatın sırIarından biridir. Halil Cibran

……………………………………………………………………………………………

Akrep( ENERJİMİ SEVİYORUM)

 

MESLEĞİNİZİN ÇITASI YÜKSEK

 

Egonuzun yüksek olması nedeniyle, bulunacağınız ortamlarda önce kendinizi düşüneceksiniz. Odaklanacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Üzerinde çalıştığınız bir teziniz varsa, bu dönemde daha çok yoğunlaşacak ve vakit ayıracaksınız.

 

KARİYER EVİNİZ YOĞUN

Bu ay; Bulunduğunuz ortamlarda kendinizden emin tavırlar içindesiniz ve çevrenize hakim durumdasınız. Israrcı tavrınız sizi olumsuz gibi gösterse de, ele aldığınız konuları başarılı bir şekilde götüreceksiniz. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. İş yemekleri ve kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız. Buralarda karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz. Daha sonra birlikte çalışmanız için tekliflere bulunacaklardır.

 

GÜNLÜK TEMPONUZ ARTIYOR


Günlük yaşamınız hız kazanıyor. İş hayatınızdaki aktiflik sizi yorgun düşürebilir. Fakat, bu konuda herhangi bir şikayetiniz olmayacak. Çünkü, sevdiğiniz bir iş ile uğraşırken, zamanı  ve kendinizi unutuyorsunuz. Bu ay ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili konular gündem kazanacak. İş arkadaşlarınızın uyumlu kişilerden olmasına özen göstermenize rağmen, küçük tartışmalara da engel olamıyorsunuz.

 

ÇEVRENİZİ KOLAY ETKİLEYECEKSİNİZ

İlginç fikirlerinizle ortaya çıkacak ve riskleri göze alacak davranışlar sergileyeceksiniz. Kariyer evinizde Mars ve Güneş’in etkisiyle daha atak ve cesur davranışlar içinde bulunurken, girdiğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız. Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz.

YENİ AY YENİ UMUTLAR

6 Eylülde dolunay aşk ve sosyal evinizde gerçekleşiyor. 20 Eylülde Yeni ay iletişim evinizde doğuyor. Yeni tanışacağınız kişilerle fikir jimnastikleri yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Yine bu dönemde evinizle ilgili değişim yaşayacaksınız. Yolculuklardan gelen dostlarınızı da evinizde misafir edeceksiniz. Sağlığınızla ilgili olumsuzluk söz konusu olmamasına rağmen, yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık sorunları ile uğraşacak,.

Bana susmayı ver, gecenin hücumIarına meydan okuyayım.    Halil Cibran

…………………………………………………………..

Yay(öğreniyorum gelişiyorum)
GÜÇLÜ KİŞİLER DİKKATİNİZİ ÇEKİYOR…

 

Jüpiter on birinci evinizde ilerliyor. Ayın büyük bir kısmında görüşeceğiniz kişilerin de genelde yüksek mevkili kişiler olmasına dikkat edeceksiniz. Kafanızın bir kenarında beklettiğiniz olayları yeniden başlatacaksınız. Gücünüzü ispat etmenin ve yaşam sınavlarınızdan geçirmek için uygun bir dönem. Kozmik etki, istekleriniz doğrultusunda size destek veriyor. Gireceğiniz topluluklarda toplumsal olaylarla ilgilenecek ve ciddi girişim isteyen çalışmaların öncülüğünü yapacaksınız. Fikir tartışmalarından hoşlanıyor ve meraklı yönlerinizi çevre ilişkilerinizle tatmin etmek istiyorsunuz.İlişkiler konusunda istediğiniz rahat şartlar sizin için çok önemli olacak. Uyumlu ve yapıcı düşüncelerinizle birlikte, kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz.

MERKÜR VE  GÜNEŞ  KARİYER EVİNİZDE MESLEĞİNİZ ZİRVEDE

 

Üstünlük duyguları içindesiniz. Düşüncelerinizi inatla savunan ve kendinize güvenen bir tablo ortaya çıkaracaksınız. Daha iyi bir kariyer elde edecek yeni anlaşmalar peşinde olacaksınız. Partnerinizin maddi gücü sizi birleştirici bir unsur olacağına, karşıt düşünceler içinde olabilir ve aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz.

ÇEVRENİZDE EN GÜÇLÜ SİZ OLMAK İSTİYORSUNUZ.

Ay boyunca Mars kariyer evinize yakın 9. Evinizde ilerleyecek. Güneş tepe evinizde 23 Eylülden sonra yenilikler ilginizi çekmeye başlayacak. . Çekiciliğiniz ve çalışkanlığınız; ilişkilerinize ‘artı değerler’ getirmesi gerekirken olumsuzluk ta getirebilir. Bazı kişiler tarafından kıskanılabilirsiniz.Düşüncelerinizi yaşama geçirme konusunda hızlı ve aktif bir tavır sergileyebilirsiniz. Maddi konularda belli bir seviyede kalmak, sizi bu konuda mutlu edecek kişilerle birlikte olmanızı gerektirecektir. Bunu sağlayacak önemli kişilere ulaşacaksınız.. Zor olan hedeflere odaklanacaksınız. Güçlü bir potansiyel sergilerken, çevrenizle iddialaşacaksınız.

MESLEKİ KONULAR  YOĞUN TEMPO GEREKTİRİYOR.

6 eylülde dolunay aile ve yuva evinizde doğuyor. 20 Eylül’de yeni ay kariyer evinizde gerçekleşiyor. Mesleki konularda sorun çıkabilir. İşinizi büyütmek istiyorsanız; yapacağınız işlerde abartıya gitmeden, doğal akışı içinde süreçleri aşmaya çalışın. Kendinizle ilgili acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle takışmamalısınız. Çevrenizden gelebilecek yeni fikirlere kapalı olurken, işinizle ilgili bazı konularda aile baskısına maruz kalabilirsiniz.

SATÜRN ÖĞRETMEYE DEVAM EDİYOR

 

Satürn, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Satürn, ütopik değil mantıklıdır. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride  bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Satürn, yapacağınız işleri kurallar dahilinde kullanmanızı ister. Eğer, siz ona uyarsanız; o da size istediğiniz şartları sunar. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratır. O, öğretmen bir gezegendir..

Hiçbir zaman hata yapmamış olan, hiçbir zaman yeni bir şey denememiştir. Albert Einstein

……………………………………………………..

Oğlak ( BAŞARIYI HAK EDİYORUM)

BAŞARINIZ İÇİN SAVAŞ VERECEKSİNİZ

Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşına çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz.

Bu ay bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir. Her şeye rağmen hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olabilirsiniz. Yeni projelendireceğiniz çalışmaların alt yapısını kurarken, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

NEPTÜN İLETİŞİM EVİNİZDE

NEPTÜN İletişim  evinizde geri gidiyor. .Zihninizin çok aktif olmasıyla birçok konuyu aynı anda düşünmeniz bile sizi asla yanıltıcı durumlara düşürmeyecek, olaylara direk yaklaşacaksınız. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta çekingen bir tavır takınacaksınız. Fedakarlıkların karşılık görmeyeceğini zannederek susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat, yardım etme duygunuz oldukça yoğun ve birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

DOLUNAY İLETİŞİM EVİNİZDE

6 Eylül’de dolunay iletişim evinizde gerçekleşiyor. Retro Neptün’le birlikte hareket ediyorlar.    Eski bir olay yeniden gündeme gelecektir. Duygusal konularla kafanızı karıştıracaktır.Eğer ciddi bir ilişkiyi düşünmüyorsanız, hoş ve güzel günler geçirebileceğiniz ortamların gündeme gelmesi sizi mutlu edecek. Yine ananenizle ve kadınlarla ilgili konular gündeme gelecek.  Annenizin destekleyeceği bir işte başarılı olacaksınız. Manevi hazlar sağlayacağınız işler yapacak ve zevk alacaksınız.Sizden yaşça büyük birinin varlığı size destek verecek. Bu tür etkileşimlerin sizin için olumsuz bir yönü de olabilir. O da; etkilendiğiniz çevre veya kişinin fikirleri doğrultusunda asıl yapmanız gereken uğraşılardan koparak, başka konulara kaymanız olabilir. Aile büyüklerinin katkıları da sosyal yaşamınıza bir hareket ve renk katabilir.

Otuz yıl eğri büyüyen ağaç bir yılda doğrulmaz. Latin Atasözü

…………………………………………………………………………

Kova( HEYECANLIYIM)

ÇEVRENİZLE BARIŞIKSINIZ

Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.

JÜPİTER   YOLCULUK EVİNİZDE

Ay boyunca performansınız yüksek seyredecek. Bazılarınız zevk alabilecekleri keyifli yolculuklar yapacak. Aynı düşünceye sahip kişilerle güç birliği içinde olmanız sizi olumlu yönde kanalize edecektir. İdeallerinizi yaşama geçirmek ve yabacı ülke şansınızı kullanmak istiyorsanız; bu dönemde kariyeri güçlü kişilerin desteğini alarak yurt dışı fırsatlarını kullanmalısınız.

VENÜS YENİ ARKADAŞLIKLAR VERİYOR

Karşıt evinizde ilerleyen Venüs  enerjinizi yeni ortamlara taşıyor. Yaşadığınız olumsuzluklar ne olursa olsun, olumlu idealler peşinde olmanız nedeniyle de, çevreniz üzerinde olumlu bir etki bırakıyorsunuz. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her yeni şey, adeta sizi büyülüyor. Fakat derin ilişkiler sizde zorlayıcı bir etki yapıyor. Çevrenizdeki her şeyin belli bir düzen içinde olmasına özen gösteriyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve yaşamla ilgili kararlarınız verirken hiç kimseden etkilenmek istemiyorsunuz. Zekanızın işlek ve enerjik olması sizinle ortak çalışmalar içinde olan kişileri olumlu etkileyecektir.

İLİŞKİLERİ SİZİ ZORLAYABİLİR

Mars karşıt evinizde Venüs’le birlikte hareket ediyor..  Çevrenizle yaşadığınız çatışmalar ve meydan okumalar daha dayanıklı olmanızı sağlarken, bir anlamda da sizi yor. Hedeflerinizi saptarken, karşıt düşünceler içinde sıkıştığınız anlar olacaktır.

AŞK HAYATINIZ RENKLİ SEYREDİYOR

Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz.. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Ay boyunca  duygusal yönleriniz ortaya çıkacak. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Yine gizli cinsel ilişkiler için uygun bir dönem, fakat; kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun.

SAĞLIĞINIZI KORUMALISINIZ

Oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Uzun süre ayakta kalmamalı ve hafif sizi dinlendiren sporları tercih etmelisiniz. Katılacağınız davetlerde farklı kişilerle konuşmak, motivasyon açısından sizi olumlu etkileyecektir. Ortak hobiler geliştirerek, ufkunuzu genişleteceksiniz. Metabolizmanızı yoracak yiyeceklerden uzak kalın. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Meditasyon ve hobi niteliğindeki çalışmalar sizi rahatlatan terapisel konular olacak. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır.

 

Birisinin hatası için kendini cezalandırmak aptalcadır. ( OSHO)

…………………………………………………………

Balık( ÇALIŞIYORUM KAZANIYORUM)

JÜPİTER KARŞIT FİNANS EVİNİZDE  GÜÇLÜ

Satürn kariyer evinizde ilerlerken Jüpiter karşıt finans  evinizde ilerliyor. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek  sabırla yaklaşıyorsunuz. Çekiciliğiniz ve çalışkanlığınız; ilişkilerinize ‘artı değerler’ getirmesi gerekirken olumsuzluk ta getirebilir. Bazı kişiler tarafından kıskanılabilirsiniz.Güçlü bir potansiyel sergilerken, çevrenizle iddialaşacaksınız. Engel tanımayan agresif duygular sergileyebilirsiniz. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.

MARS  ÇALIŞMA EVİNİZDE.. ÖZGÜVENİNİZ YÜKSEK

Ay boyunca girdiğiniz topluluklarda ön planda olmanın zevkini yaşayacaksınız. Enerjiniz güçlü ve çarpıcı olacak. Kişisel olaylarınızı ailenizle bütünleşerek yaşamak isteyeceksiniz.Çok cesur ve enerjinizin yüksek olduğu bir ay yaşayacaksınız. Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere kalkışacaksınız. Üstelik dostlarınız için kendinizi ön satıhlara atabilirsiniz. Kendiniz kadar çevrenizi düşünmeniz tabii ki çok güzel. Fakat zaman zaman aşırıya kaçabilir, sevdiklerinizin de, harcamalarını denetlemek isteyebilirsiniz. Bu ay artık geçmişin hesabını yapmak istemiyorsunuz. Girdiğiniz ortamlarda kendinizden emin tavırlarınız ve etkileyici cümlelerinizde arkanızda bir hayranlık ordusu bırakacaksınız. Biraz da, bunu bilerek yapacaksınız.

ÖZGÜRLÜĞÜNÜZ ÖNEMLİ

Bu ay sağlığınız özgürlük duygularınızla paralel gidiyor. Ön planda olan eğlence yaşamınız ve zevkleriniz nedeniyle rahatsızlıklar meydana gelebilir. Mars  sağlık konusunda size farklılık  getiriyor.. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bu arada, özellikle bayan Balıklar   ağır yükler kaldırmamaya özen göstermeliler., Bileklerinize  dikkat edin. Rahatsız olduğunuz sıkı ayakkabı ve dar korselerden uzak durun ve bol bol yürüyün.

Eğer gerçek aşk istiyorsan, tene değil kalbe dokunacaksın. ( BOB MARLEY)

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]