EXPO 2016 Antalya Elton John’u ağırladı

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcısı, ‘Sir’ unvanlı beste yazarı ve piyanist Elton John, Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleşen “EXPO 2016 Antalya”da muhteşem bir konser verdi. Elton Hohn’u konserde 5 bin kişiden fazla kişi izledi. Elton John, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Antalya konserini iptal etmeyeceğini duyurmuştu.

EXPO 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı’nda 5 bini aşkın müzikseverin karşısına çıkan İngiliz şarkıcı, kendisni izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Cumhurbaşkanlığı himayesinde 22 Nisan’da kapılarını “Çiçek ve çocuk” temasıyla ziyarete açan Türkiye’nin ilk EXPO’sunda, şarkılarını müzik severler için seslendiren Elton John’un konserine çok sayıda yabancı konuk da katıldı.

Söylediği şarkılar sonrası hayranları tarafından uzun süre alkışlanan sanatçı, yaklaşık 1,5 saat sahnede kaldı. Elton John, söylediği şarkıların ardından konsere gelenleri selamlama şekliyle de büyük beğeni topladı.

John, EXPO 2016 Antalya Ajansı’na gönderdiği mektupta Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin Türkiye’de yaşananların demokrasi ve özgürlük ortamını bozmaya yönelik olduğunu belirterek, “Türkiye’deki EXPO 2016 Antalya konserimi büyük bir zevkle gerçekleştireceğim.” ifadesini kullanmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]