Evlenmeden Olmaz’ın vizyon tarihi değişti

Evlenmeden Olmaz filminin vizyon tarihi değişti. Daha önce 2 Ekim Cuma günü olarak açıklanan vizyon tarihi değişti. Film 23 Ekim Cuma günü vizyona girecek.

Başrollerini Cansel Elçin Özge Özberk’in paylaştığı Evlenmeden Olmaz filminin yönetmenliğini Yasemin Türkmenli yapıyor. Filmin senaryosunu ise Özge Aras yazdı.

Evlenmeden Olmaz’da  Suzan Aksoy, Hakan Eratik, Serkan Kuru, Seda Demir, Serhat Yiğit, Gözde Okur, Yüksel Ünal gibi oyuncular da yer alıyor.

Evlenmeden Olmaz filminin konusu:

Evlenmeden Olmaz’da modern çağda evlilik baskısı ve korkusu arasında sıkışıp kalmış kızların ve erkeklerin öyküsü anlatılıyor. Zeynep ve Yavuz birbirine çok aşık bir çiftken Zeynep’in evlilik arzusu, Yavuz’un ise evlilik korkusu yüzünden ayrılırlar. Ancak ikisi de birbirini unutamaz. İşi sebebiyle bir araştırma yapmak için ”evlenmeden olmaz” isimli bir çöpçatanlık bürosuna giden Zeynep ve iki arkadaşı Melisa ile Ayşe, orada Adnan denilen tuhaf, çılgın bir çöpçatanla karşılaşırlar. Adnan, Zeynep’e Yavuz’u unutturacak birini bulur. Ancak bulduğu kişi; hepsinin başına beklenmedik işler açacaktır…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]