Evim Şahane seti hala Soma’da

  1. sezonuna Soma’da ‘merhaba’ diyen Evim Şahane, yine aynı yerde 2. evini yenilemeye hazırlanıyor.
    Kanal D’de 4 sezondur yayınına devam eden ve yeni sezona Soma’dan başlayan Evim Şahane’nin sürprizleri devam ediyor.

Geride bıraktığımız Pazar günü Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden Turgut Yılmaz’ın evini baştan aşağıya yenileyerek kalpleri fetheden Evim Şahane, bu kez mucize bir kurtuluş hikayesine tanıklık edecek.

Soma’daki 301 madencinin ölümüyle sonuçlanan faciadan mucize eseri sağ çıkmayı başaran Cafer ve Cumhur kardeşlerin evlerini yenileyecek olan sevilen dekorasyon programında bu iki kardeşin yarım kalan hayalleri de tamamlanmış olacak.

Ev sahibi olmak için madene inen ancak faciadan şans eseri bir şekilde kurtulmasının ardından sonra yerin altına bir daha girmemeye yemin eden Cafer’in yarım kalan evi ile abisi Cumhur’un salonunu tepeden tırnağa dekore edilecek.

Evim Şahane madene iniyor!

Evim Şahane madenci kardeşlerimizin yarım kalan evlerini dekore ederken ayrıca yerin altındaki diğer madencileri de yalnız bırakmadı. Programın başarılı mimarı Selim Yuhay Soma’da yerin metrelerce altına inip orada madencilerle dertleşip, moral verdi. Böylece yaşanan elim faciadan sonra bölgedeki madenlerin kapıları ilk kez Kanal D ve Evim Şahane’ye açılmış oldu.

Evim Şahane Ekibi Anadolu yollarında!

Kanal D’nin başarılı ekibi bu özel bölümlerin yanı sıra bu sezon İstanbul dışındaki izleyicilerini de sevindirmeyi planlıyor. Tüm hazırlıklarını tamamlayan Evim Şahane ekibi, Iğdır’dan Edirne’ye kadar tüm Anadolu topraklarını arşınlayıp izleyenlerine yepyeni ve sıcak mekanlar hediye etme amacında…
Detaylı bilgi için: www.kanald.com.tr/EvimSahane
a

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]