Eve Dönüş dizi düşük reytinglerinin kurbanı oldu

ATV’de yayınlanan Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun, Edip Saner, İpek Erdem, Feride Çetin, Merve Oflaz ve Ayten Uncuoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Eve Dönüş dizisi ekrana veda ediyor.

Bu sezon ATV’nin yeni dizi projelerinden biri olan Eve Dönüş dizisi de düşük reytinglerin kurbanı oldu. Kanal yönetimi bir türlü istenilen izlenme oranlarını yakalayamayan diziyi ekranından çekme kararı aldı.

Eve Dönüş ilk olarak çarşamba akşamı yayınlanmıştı. Ancak düşük izlenme oranları nedeniyle dizinin yayın günü değişmiş Cuma akşamına alınmıştı. Buna rağmen dizi yeni gününde de bekleneni veremedi. Eve Dönüş,  geçen hafta ekrana gelen bölümüyle reytinglerde ancak 18. sırada kendisine yer bulabilmişti.

EVE DÖNÜŞ DİZİSİ İÇİN ERKEN FİNAL NE ZAMAN?

Eve Dönüş dizisi için erken final kararı alınmasının ardından izinin ne zaman final yapacağı sorusu gündeme geldi.

Dizi 11 Mart Cuma günü yayınlanacak 22. bölümle birlikte ekranlara veda edecek.
Eve Dönüş’ün yapımcılığnı Yapım Atölyesi üstleniyordu. Yönetmenliğini Kartal Çidamlı’nın yaptığı dizide önemli bir fan kitlesine sahip olan başarılı oyuncu Cansel Elçin  “Yusuf” karakterine canlandırıyordu.

EVE DÖNÜŞ’ÜN YERİNE KEHRİBAR

Öte yandan ATV’nin Eve Dönüş dizisinin final yapmasının ardından Cuma akşamlarını nasıl dolduracağı sorusu cevabını buldu.  Kanalın son dönemdeki iddialı yapımı Kehribar Cuma akşamları ATV’nin yeni kozu olacak. Kehrşbar’ın ilk bölümü 18 Mart Cuma akşamı yayınlanacak.

Kehribar’da Gürkan Uygun ve Ayça Varlıer başrolleri paylaşıyor. Dizinin yapım şirketi ise Süreç Film.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]