Televizyon

Esra Eron’un Gel Konuşalım’dan ayrılık gerekçesi şaşırttı

Üç ay önce TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım adlı magazin programına yorumcu olarak dahil olan Esra Eron, programdan ayrıldığını açıkladı. Eron, programda partneri Hakan Ural’ın ‘yüksek egosu’ nedeniyle programdan ayrıldığını açıklaması ise dikkatleri bir anda Gel Konuşalım adlı programa çekti.

ESRA ERON’DAN ŞAŞIRTAN AYRILIK AÇIKLAMASI

Uçankuş TV’de program yapan magazin gazetecisi Bilal Özcan’ın verdiği haberine göre, sosyal medya hesabından ‘kadına şiddete hayır’ etiketiyle paylaşım yapan Eron, ‘3 aydır ezildiğini ve fikri mülkiyetinin engellendiğini’ açıkladı.

Esra Eron’un paylaşımı şöyle;

“3 ay önce katıldığım Gel Konuşalım programından yayın sırasında kendi fikrimi beyan etme, hür düşüncemi söyleme ve farklı görüşte olduğum konularda partnerimden aldığım saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışların bana daha fazla zarar vermemesi açısından programdan ayrılma kararı aldım.

Kadınların ezilmediği, kadına psikolojik şiddetin olmadığı, kadına daha fazla nezaketin olduğu ve bu alt yapı ile yetişmiş bireylerin çoğaldığı bir Türkiye diliyorum.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün