Esra Erol son oynadığı reklamdan servet kazandı

Ünlü sunucu Esra Erol, oğlu İdris Ali ile birlikte oynadığı son  makarna reklam filmi için servet kazandı. Esra Erol sözkonusu makarnaın reklam filmi için tam 3 milyon lira ücret aldığı haber veriliyor. Esra Erol, TV dünyasında artan popülaritesiyle birlikte en çok kazanan isimler arasında bulunuyor. Esra Erol’un aldığı para kadar reklamın da dikkatleri çektiği konuşuluyor.

Esra Erol makarna reklamı ile sosyal medyada da günün konusu oldu. Oğlu İdris Ali ile birlikte Oba Makarna reklamı için kamera karşısına geçen Esra Erol’un  servet değerinde bir parayı kazanmasına sosyal medya tepkisiz kalmadı.

esra-erol-oba-reklami-kac-para-aldi

Televizyon kanallarında dönmeye başlayan Esra Erol’lu makarna reklamı ‘Esra Erol’la Dünya Turu başlığıyla  45 saniye sürüyor. Esra Erol Oba makarna reklam filminde çeşitli ülkelerin kadınlarının geleneksel kıyafetlerini giyiyor.

Öte yandan Esra Erol, oğlu İdris Ali’yi de reklam filminde oynatması oldukça ilginç bir tercih olarak karşılandı. İdris Ali reklam filminde sadece 2 karede yer alıyor.

Esra Erol ile oğlu İdris Ali’nin birlikte ekranda göründüğü toplam süre ise 4 saniye.

Son reklam da gösteriyor ki Esra Erol, ekran yüzleri arasında markaların en çok tercih ettiği isimler arasında yer alıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]