Esra Erol izdivaç programını bırakıp Survivor olabilir

Flash TV’de evlililk programlarıyla yıldızı parlayan ve zirveye tırmanan Esra Erol izdivaç programlarının bırakma sinyalleri veriyor. Acun’a ve son dönemlerin gözde programı olan Survivor’a yeşil ışık yakıyor.

Esra Erol son dönemde imajı zedelenen evlilik programlarıyla ilgili olarak radikal bir karar alabileceğini belirtiyor. Bir röportajında ilginç cümleler kuran Erol, televizyon dünyası ile ilgili sorulara içtenlikle cevap verdi.

Türk televizyon seyircisinin izdivaç programı deyince akla ilk gelen ismi olan Esra Erol; “Feci şekilde Kiralık Aşk dizisine kafayı taktım. Evli ve Öfkeli beğendiğim keyifli bir dizi. Survivor’a gidiyorum dersem eşim Ali destekler beni. Ancak fareler ve böcekler bana göre değil. Açlığa dayanabilirim. Survivor’a katılabilirim de… Bakarsınız Survivor’a katılır orada bambaşka bir Esra Erol görebilirsiniz” şeklinde açıklamalar yaptı.

Erol bir çocuk daha istiyor ama…

Geçtiğimiz aylarda anne olan ve kucağında 5 aylık bebeği ile ev ile iş arasında mekik dokuyan Erol, ”Kalabalık bir ailede büyüdüm. 3. çocuğu doğurmak isterdim. İsterim ki ailem de kalabalık olsun ama 2 çocuk şimdilik iyi. Çocuklarım ilerleyen yıllarda kariyer planlaması nedeniyle Avrupa veya Amerika’da okuyabilirler” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]