Magazin

Esra Erol’un en çok evlendirmek istediği ünlü kim?

Esra Erol en çok evlendirmeyi istediği ünlüyü açıkladı. Erol’un evlendirmeyi çok isterdim dediği ünlü, magazin dünyasının en müzmin bekarlarından biri olarak kabul edilen Alişan.

ESRA EROL BUGÜNE KADAR KAÇ ÇİFTİ EVLENDİRDİ?

Esra Erol, ekrandan fırsat bulduğu zamanlarda özellikle AVM etkinlikleriyle sevenleriyle hasret gideriyor. Ünlü sunucu hafta sonlarında yapılan AVM etkinliklerinde sevenlerinden gelen soruları cevapladı. İlginç açıklamalar yapan Esra Erol’un 322 çifti evlendirdiğini açıklaması dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü sunucu Esra Erol, önceki gün Forum Ankara’da sevenleriyle bir araya geldi. İlk kez Forum Ankara’da bir etkinliğe katılan Erol, adeta izdiham yarattı. Esin Övet’in moderatörlüğü ile gerçekleşen aktivitede gelen soruları yanıtladı.

ESRA EROL: “ÜÇÜNCÜ ÇOCUK ŞİMDİLİK KISMET”

Hayat felsefesinin mutluluktan geçtiğini belirten Erol, “şükredecek binlerce nedenim var” diye söyleşiye başladı, ‘Mutlu bir evliliğim, sağlıklı iki çocuğum, güzel, başarılı bir kariyerim var. O yüzden olaylar ve insanlarla ilgilenmek yerine gülmek için çaba harcayanlardanım’.

‘Herkesin hayatında olumsuz anlar ve durumlar oluyor ama ben genelde olumsuz durumlarda kendime özel ve güzel anlar bulmaya çalışıyorum’. dedi.

“İki erkek çocuğu olan Erol, üçüncü çocuğu ister misiniz?” sorusuna ise, “Çocukları çok seviyorum üçüncü çocuk şimdilik kısmet ama baba (Ali Özbir) bu konuda biraz tereddüt ediyor çünkü ne kadar çocuğunuz olursa o kadar sorumluluğunuz artıyor.” diye cevap verdi.

“BUGÜNE KADAR 322 ÇİFT EVLENDİRDİM”

‘Gün boyu yanında olamadığınızdan aklınız hep çocuklarda kalıyor. Ailede En güvendikleriniz onların yanında oldukları halde yinede bin bir farklı senaryo üretiyorsunuz’. dedi.

‘Bugüne kadar 322 çifti evlendirdim. Seven insanların hayatını kurmalarına destek olmak o özel anlarında yanlarında payınızın olduğunu bilmek büyük mutluluk benim için düşünsenize hayatları boyu birbirini aramış ama bulamamış iki aşk yolcusuna çıkacakları yolda elele yürümelerine vesile olmak büyük şans’.

“ALİŞAN SENİ YAYINA BEKLİYORUM!”

‘İki seven insanı bir araya getirmek işimi kutsallaştırıyor’ dedi.

En hangi ünlüyü evlendirmek istersiniz? Sorusuna ise

En çok Alişan’ı evlendirmek isterim. Alişan seni yayına bekliyorum diyerek söyleşisini sonlandırdı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı