Medya

Esra Elönü, Berna Laçin’e yüklendi: “Bulaşık deterjanından daha fazla köpükler saçan canlı!”

Çocuklara yapılan taciz ve tecavüz konusu şu sıralar sosyal medyada en çok dillendirilen konuların başında geliyor. Özellikle bu tür suçlara yönelik olarak idam isteyenlerle idama karşı olup tecavüz ve taciz olaylarıyla daha etkin mücadele yapılması gerektiğine inananlar sosyal medyada ikiye bölündü. Bu tartışmaya zaman zaman ünlüler de katıldı. Oyuncu berna Laçin’in paylaşımı ise tepkilere neden oldu.

BERNA LAÇİN’DEN TEPKİ ÇEKEN PAYLAŞIM

Berna Laçin’in Twitter hesabından “İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı! Konuşturmayın şimdi beni! Bırakın artık bilim insanları, nörologlar, psikiyatrlar, psikologlar, toplum bilimciler, hukukçular el birliği verip çare üretsin” şeklindeki paylaşımı kullanıcıların tepkisini çekti.

ESRA ELÖNÜ’DEN MANİDAR PAYLAŞIM

Tecavüzle Medine topraklarının ilişkilendirilmesine itiraz edenlerin sayısı oldukça fazlaydı. Bunlardan birisi de Haber7.com yazarı ve Ülke TV programcısı Esra Elönü’ydü.

Esra Elönü, tartışmaya neden paylaşımından ötürü oyuncu Berna Laçin’i eleştirdi. Laçin’in oynadığı reklama atıf yapan Esra Elönü Twitter hesabından “Reklamını yaptığı bulaşık deterjanından daha fazla köpükler saçan canlı, nefretini de bir sudan geçirseymiş!” diye yazdı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı