Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak?

Her hafta salı günü ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonu şimdiden merak edilmeye başlandı. Reyting rekortmeni diziyle ilgili en çok sorulan sorulardan birisi de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak sorusu oldu. Sezon finalinde Meryem ve Hızır’ın vurulması izleyicileri şok etse de yeni sezonda neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu.

ATV ekranlarının kısa sürede fenomen olmayı başaran dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Salı akşamları yayınlanan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını yeni sezonda sürpriz gelişmeler bekliyor.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Muhteşem bir sezon finali bölümüyle izleyicileri ekran başına kitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 41. bölümünün ne zaman yayınlanacağı şimdiden merak edilen sorular arasında yer aldı. Dizinin yeni sezonun tarihi belli olmadı. Fakat dizinin eylül ayında ATV ekranlarında yayınlanacağı iddia edildi.

MÜJDE UZMAN DİZİYE VEDA ETTİ

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ayrılık yaşandığı iddiası günden güne konuşulmaya başlandı. Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın başrollerinde bulunduğu dizide Müjde Uzman şoku yaşanmaya başladı. Kulislerde Müjde Uzman’ın dizinin yeni sezonunda olmayacağı iddia edildi.

SANEM ÇELİK EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KADROSUNA KATILDI

Dizide Hızır Çakırbeyli’nin (Oktay Kaynarca) metresini canlandıran Müjde Uzman’ın yeni sezonda yer almayacağı iddiaları güçlendi. Uzman’dan boşalan rolün ise diziye yakın zamanda katılan Sanem Çelik tarafından doldurulacağı iddia edildi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]