Ertem Şener hangi yarışmanın sunucusu oldu?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan bilgi yarışması ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ Ağlamaz’da sunucu değişikliği… Kendi Düşen Ağlamaz, yeni sezonda, yeni sunucusu ile TRT1’den ekranlara gelecek.Yeni dönemde spor spikeri Ertem Şener ile yoluna devam edecek olan yarışmada hem yarışmacılar hem de sunucu yanlış şıkkın kapağı açıldığında sulara gömülüyor. Programın eski sunucusu ünlü radyocu Bay J idi.

TRT 1 ekranında Perşembe ve Cuma geceleri yayınlanan bilgi yarışması ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ın 1 Eylül Perşembe geceki yayınlanacak bölümünde çok neşeli, 3 çocukluk arkadaşı, Gamze, Zülal ve Selda yarışıyor. Üçü de Karadenizli olan Gamze, Zülal ve Selda yarışma sırasında panikle kararlar verip bol bol ıslansalar bile finale kadar gitmeyi başarıyorlar. Final sorusunu bilip Ertem Şener’i sulara gönderebilecekler mi?

‘Kendi Düşen Ağlamaz’ 1 Eylül Perşembe gecesi saat 22.50’de ilk defa Ertem Şener’in sunumu ile TRT 1 ekranlarında olacak.

kendi-dusen-aglamaz

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ NASIL BİR YARIŞMA

‘Kendi Düşen Ağlamaz’da yarışmacılar, 3 kişilik gruplar halinde yarışıyorlar. Yarışmanın başında sahip oldukları 1 milyon TL’yi, 7 soru boyunca korumaya çalışıyorlar. ‘Kendi Düşen Ağlamaz’, diğer yarışmaların tersine, yarışmacıları 1 milyon TL ile oyuna başlatıyor.

İLK KEZ BİR SUNUCU TV’DE SULARA GÖMÜLÜYOR

Final etabındaki sorular ise iki seçenekli. Yarışmacılar, kalan paralarıyla, doğru olduğunu düşündükleri şıkkı temsil eden kapağın üzerine yerleşiyor, diğer seçeneği temsil eden kapak ise sunucuya kalıyor. Yanlış şıkkın kapağı açıldığında da, yarışmacıların üçü birden suyu boylayıp yarışmaya veda ediyor ya da sunucu sulara gömülürken, yarışmacılar kazandıkları paranın sevincini yaşıyor.

TAMAMEN YERLİ FORMAT

Okaliptus Medya tarafından tasarlanan; yüzde yüz yerli yapımı ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ 1 Eylül Perşembe gecesi saat 22.50’de TRT 1 ekranlarında olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]