ERTEM ŞENER: BAŞBAKANIMIZI SEVİYORUM DİYE BENİ SEVMEYENLER VAR!

Başarılı spor spikeri ve sunucu Ertem Şener’den ilginç açıklamalar…

Milliyet TV için Burçin Şimşek’in sorularını cevaplayan Şener, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Şener, televizyon sektöründe “benim için Ronaldo, Messi sahada neyse Acun ağabey de televizyonculuğun Messi’si Ronaldo’sudur.” şeklinde konuştu.

burcin-simsek

Maç anlatmayı çok özlediğini anlatan başarılı spiker, “maç anlatmak benim ana işim, seviyorum. Kendimden geçtiğim anlar oluyor.” diyen Şener, medya camiasındaki rekabetin olumsuz sonuçlarından yakındı.

” Bir camia ki ayakta kalmaman için eline , ayağına, bacağına darbe üstüne darbe vururlar. Ben hepsini yaşadım. Vurdukça vurdular. Vurmaya da devam ettiler. Başlarda çok üzülürdüm, kafaya takardım. Sonra akıllandım.” şeklinde düşüncelerini dile getiren Ertem Şener, Başbakan Tayyip Erdoğan’ı sevdiğini söylediği için bazı çevrelerin hücumuna uğradığından yakındı.

“Beni neden sevmiyorlar?. Düşüncelerimden dolayı! Hangi düşüncem? Başbakanımızı seviyorum diye! Sepeb ne komik değil mi? Ben başbakanımızı çok seviyorum . Ben Tayyip Bey’i seviyorum diye beni sevmeyenlerin sevdiklerine hakaret ediyor muyum? Hayır. Herkese saygı duyuyorum. Ama bir kişiyi seviyorum, o kişiye saygı duyuyorum. Özellikle yerel seçimlerde, gezi olaylarında tarafımı belli ettim, bu yönde twetler attım. Ama kimseye hakaret etmedim. Bana gıcık olmuşlar ! Olsunlar.”

MEDYABEY

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]