Ertelenen Game of Thrones 7. sezon finali ne zaman yayınlanacak?

Game of Thrones hayranları bu habere çok üzülecek. Yapılan resmi açıklamaya göre Game of Thrones finali en az bir yıl ertelenebilir? Peki Game of Thrones finali ne zaman yayınlanacak? Game of Thrones finali neden ertelendi? Game of Thrones 7. sezon ne zaman başlayacak?

Dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones (Taht Oyunları) George R. R. Martin’in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı’ndan uyarlandı. Game of Thrones yeni sezonuna dair bir açıklama yapıldı. 7. sezon fragmanı yayınlanan dizi ile ilgili olarak gelen son dakika bilgileri Taht Oyunları sevenlerini üzecek cinsten.. Game of Thrones 7. sezonu 16 Haziran’da başlayacak.

İlk bilgilere göre Game of Thrones’ın 7. sezonu önceki sezonlarda olduğu gibi 10 bölüm olarak değil yedi bölüm olarak yayınlancak. Bir haber de Game of Thrones’ın finalinin erteleneceği yönünde. Dizinin 2018 yılında final yapacağı söylentilerinin arkasından kanalın yapımcısı Casey Bloys’tan merakla beklenen açıklama nihayet geldi ve Game of Thrones, final sezonunun bir yıl erteleneceği ve dizi fanatiklerinin finali biraz daha beklemesi gerekebileceği kesinleşti.

Yapılan açıklamadan anlaşıldığına göre; efsane dizinin final sezonu yayını 2019 yılına da sarkabilir.

GAME OF THRONES’TA BÜYÜK SAVAŞIN AYAK SESLERİ!

7. sezonu tüm dünyaya yayılan hayranları tarafından merakla beklenen Game Of Thrones dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. 7.sezonun ilk fragmanı dizinin müdavimlerini heyecanlandırdı.

‘Game of Thrones’ (Taht Oyunları) dizisinin yedinci sezonunun merakla beklenen fragmanı nihayet yayınlandı. Öte yandan dizinin müdavimlerinin sabırsızlıkla beklediği yayın tarihi de belli oldu. HBO kanalı, ‘Game of Thrones’ (Taht Oyunları) dizisinin merakla beklenen yayın tarihini açıkladı.

Dizinin yayınlanan 1,5 dakikalık fragmanında yeni sezonda olacaklarla ilgili herhangi bir ipucu verilmemesi dikkatlerden kaçmadı. Yeni fragmanda önceki bölümlerden Ned Stark, Cersei Lannister, Daenerys Targaryen gibi karakterlerin replikleri yer alıyor.

Fragmanın sonunda Jon Snow’un, “Önemli olan sadece tek bir savaş var. Büyük Savaş. Ve o da burada” sözleri öne çıkıyor. Fragmanın sonunda da dizinin yedinci sezon yayın tarihi 16 Temmuz 2017 olarak açıklanıyor.

HBO, dizinin fragmanından önce, Facebook’ta canlı yayın yaparak yayın tarihini açıkladı. Canlı yayında, ateşlerin içinde kocaman bir buz kütlesinin erimesi sahnesi yer aldı.

İşte sevilen dizi Game Of Thrones’un 7. sezon ilk fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]