Ersoy Dede Fatih Altaylı’ya yüklendi: Şovlara son versek artık

Fatih Altaylı’nın Habertürk’te yayınlanan Teke Tek programında sarf ettiği sözler medya dünyasında gündem oluyor. Bu kez de Fatih Altaylı’nın canlı yayında sinirlenip “iliklerimize kadar baskıyı hissediyoruz” çıkışına Kanl 24’te program yapan Ersoy Dede’den karşılık geldi.

Fatih Altaylı’nın kendisinin hazırlayıp sunduğu Teke Tek programında AKP, CHP ve MHP’li milletvekili konukları ile “siyasetin terörle sınavı” başlıklı konu tartışıldı. Programın konukların arasında cereyan eden konuşma süresi konusundaki anlaşmazlıklar Fatih Altaylı’nın canlı yayında sabrını taşırdı.

Altaylı’nın milletvekili Salıcı’ya “Siz de onda haklısınız. Bir daha onları çağırmayız, gelir tek başınıza konuşursunuz” şeklindeki cevabından sonra Altaylı”Yani bakın hakikaten bu işlerden çok sıkıldım. Ben burada artık magazin programı yapmak istiyorum. Bilim programı yapmak istedim onu da yaptırmadılar. Bu siyasetteki anlamsız durumdan gerçekten çok sıkılmış vaziyetteyim. Şarkıcı türkücü diyeceğim ama artık onların da sesi soluğu çıkmaz oldu. Onlar da konuşamaz oldular” diye konuştu.

“İNŞALLAH BENİ YİNE TATİLE ÇIKARIRLAR”

Türkiye’deki siyasi baskılardan siyasi gerginliklerden sıkıldığını ifade eden Fatih Altaylı, “İnşallah yine tatile çıkarırlar. Türk halkının uzun bir tatile çıkması lazım. Ama ben bu Türkiye’deki siyasi ortamdan gerçekten çok sıkıldım. Ne söylense kabahat. Ne söylense birisi yanlış yaptı. Gerçekten burama gelmiş vaziyette. Siz baskıdan bahsediyorsunuz. Biz bu baskıyı birebir iliklerimize kadar yaşıyoruz burada” şeklinde sitem etti.

ERSOY DEDE: ŞU ŞOVLARA BİR SON VERSEK ARTIK

Altaylı’nın canlı yayında bu çıkışına Ersoy Dede, sosyal medya hesabından karşılık verdi. Fatih Altaylı’yı şov yapmakla suçlayan Ersoy Dede; “Şu şovlara bir son versek artık.. Özel sektörde baskıyı iliklerine kadar hisseden kişi istifa eder. İsyan etmez” diye yazarak düşüncesini paylaştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]