Erol Köse’den Atilla Taş’la ilgili zehir zemberek açıklamalar

Beyaz TV’nin dikkat çeken magazin programı Söylemezsem Olmaz’da bir dönem müzik dünyasında fırtınalar estiren Atilla Taş’ın FETÖ medya operasyonları kapsamında Bursa Gemlik’te gözaltına alınması işlendi. Yayına telefonla bağlanan ve bir dönem Atilla Taş’ın yapımcılığını yapan Erol Köse, Atilla Taş ile ilgili çok ilginç açıklamalar yaptı.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ BOMBA İŞLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR

Ömür Varol’un moderatörlüğünde yayınlanan Söylemezsem Olmaz ilginç konuları gündem yapmaya devam ediyor. Nihat Doğan’ın da ekibe katılmasıyla magazin dünyasının nabzını tutmaya başlayan programda, bir zamanlar Atilla Taş’ın menajerliğini yapan Erol Köse’nin telefonla canlı yayına bağlanmasıyla yine önemli bir gazetecilik olayına imza atıldı. Zira, Erol Köse’nin Atilla Taş’la ilgili ilginç ve bugüne kadar duyulmayan bilinmeyen açıklamalar yaptı.

ATİLLA TAŞ’A FETÖ’NÜN KÖPEĞİ DEDİ

Ömür Varol, yayında Erol Köse’nin Taş ile ilgili çıkışlarını dile getirirken Köse’nin Taş için “FETÖ’nün köpeği” tabirini kullandığını dile getirdi.

Erol Köse, 1998 yılında Ayna grubu kurulduğunda Unkapanı’nda Atilla Taş’ın çaycılık yaptığını anlattı. Taş’ın bir gün kendisine gelerek “Abi şarkılarım var dinler misin?” diye sorduğunu aktaran Köse, şarkıları dinlediğini ve Ham Çökelek şarkısını çok sempatik bulduğunu ifade etti. Albümü yaptıklarını belirten Köse, albümün 1 milyonun üzerinde sattığını söyledi.

“BU ÇOCUK DAĞITTI”

Atilla Taş’ın altyapısı olmadığı için şöhreti taşıyamadığını ifade eden Köse; ” bir yılda 1 milyon doların üzerinde para kazandı. Konserler, dizi filmlerden olmak üzere…Sonrasında bu çocuk dağıttı. Emel Müftüoğlu ile yaşamaya başladı ki bunu da burada ilk defa açıklıyorum. Sonra uyuşturucuya düştü. Sonra çaptan düştü biz de şirketten yolladık” diye konuştu.

İşte, Erol Köse’nin Atilla Taş ile ilgili yenilir yutulur cinsten olmayan açıklamaları:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]