Magazin

Erol Köse boşandılar dedi Tuba Büyüküstün köpürdü

2011 yılında bir dizi aşkından nikah masasına oturan Onur Saylak – Tuba Büyüküstün çifti hakıknda Erol Köse’nin “Boşandılar” iddiasıyla yayınlanan habere Tuba Büyüküstün adeta köpürdü. Instagram hesabından konuyla ilgili olarak Tuba Büyüküstün takipçilerine cevap verdi.

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak’ın boşandıklarını iddia eden Erol Köse, ilgili haberi kendi sunduğu TVEM’de yayınlanan “Her şeyi konuşalım” programında açıkladı. Yapımcı Erol Köse, programda Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak’ın boşandığını ve ünlü çiftin bu haberi herkesten sakladığını iddia etti. Köse; “Evlenmek önemli ama devam ettirmek daha önemli. Herkes bilir Erol Köse boş iddiada bulunmaz. Duyduğum somut bir iddiaya göre; Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak boşanmışlar ve bu iddiayı herkesten saklıyorlar. Daha önce bir iddiada bulunmuştum. Demiştim ki; Murat Boz ile Eliz Sakuçoğlu evlendiler. Benim bu sözümü taraflar yalanladı. Bir hafta sonra da Habertürk belgeleriyle evlendiklerini kanıtlayan bir haber yayınladı.” şeklinde konuştu. Erol Köse kaynağını gizli tutmakla birlikte haberi Onur Saylak’a yakın birinden aldığını belirtti ve “Büyüküstün ile Saylak yaklaşık 2-2.5 ay önce boşanmışlar” diyerek net konuştu.

Tuba Büyüküstün çıkan haberlerle ilgili Instagram hesabından Yok öyle bir şey diyerek şu mesajı yayınladı: “Sevgili arkadaşlar, çıkan haberden yeni haberim oldu. Genelde bir şey söylemem biliyorsunuz ama bu sefer iş çok büyümüş galiba. Ben size bu konuda sadece şunu söyleyebilirim ‘yok öyle bir şey’ sevgiyle kalın” derken eşi Onur Saylak da konuyla ilgili olarak kısaca “Gülünüz geçiniz…” demekle yetindi.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı