Erkan Petekkaya’dan şok edici Yeni Dünya filmi açıklaması

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’dan vizyona yeni giren Yeni Dünya filmiyle ilgili beklenmedik ve şok edici bir açıklama geldi.

Açıklamauyı sosyal medya Instagram’dan yapan Erkan Petekkaya, engellilerle ilgili sosyal sorumluluk misyonu da taşıyan Yeni Dünya filminin gösterimi için salon bulamamaktan yakındı. Bunu nedeni olarak da sinema sektöründeki tröstleri gösteren Erkan Petekkaya’nın şok edici açıklaması aynen şöyle:”yenidünya filmimizi ülkemiz sinemalarından kaldırıyoruz .kartellerle ugraşamıyoruz .seyircinin istemesine ragmen gösterecek salon bulamıyoruz .sosyal sorumluluk mesajlarına ragmen .tröstler galip geldi .yurdumuz dışında sinemalarda olacak .saygılarımızla”

Sinema sektöründe yaşanan çok çarpıcı bir soruna parmak basan Erkan Petekkaya önümüzdejki günlerde medya da çokça tartışılacak bir konuyu gündeme getirmiş oldu. Çünkü Petekkaya’nın yakındığı konunun sadece Yeni Dünya filmiyle sınırlı olmadığı biliniyor. Sinema filmi yapmayı düşünen pekçok yapımcının benzer muamelelerden yana oldukça dertli olduğu biliniyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]