ERKAN PETEKKAYA MAKİNA KAFA’DAKİ O SÖZLERİ İÇİN KENDİNİ SAVUNDU

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya Okan Bayülgen’in programı Makiana Kafa’da yaptığı bir yorumla ilgi medyada çıkan haberlerin kendisini üzdüğünü söyledi.

Geec.com’un konuyla ilgili sorularını cevaplayan Petekkaya, sözlerinin arkasında olduğunu, söylediği sözün siyasi gündemle ilişkilendirilerek bazı çevrelerce üzerine gelindiğini dile getirdi.

Katıldığı programın siyasi bir program olmayı eğlence ve mizah programı oldığunu ifade eden Petekkaya ” Bunlar da oy kullanıyor” sözünün bu çerçevede değerlendirilmesi gerektiğini ve başka yere çekilmemesi gerektiğini belirtti.

Kendisini tanımayanların yapmış oldukları yakıştırmaları esefle kınadığını söyleyen Petekkaya, programa içkili çıktı iddialarını da kabul etmedi. “Söylediğim şarkıyı dinleyenler içkili olmadığımı anlayacaklardır” diyen ünlü oyuncu, programdaki neşeli, eğlenceli tavrının bazı kişilerce alkollüymüş gibi yansıtılmaya çalışıldığından yakındı.

“Yapmış olduğunuz eleştirinin tepki alacağını düşündünüz mü?” şeklşindeki bir soruya ise Petekkaya:” Düşünmedim çünkü ekran karşısına geçen herkes eleştiriye açık olmalıdır. Ben de doğal eleştiri hakkımı kullandım.” şeklinde cevap verdi.

Esra Erol’un üzülmesine sebep olan anlayıştan dolayı üzgün olduğunu söyleyen Petekkaya, “onu üzdüğüm için üzgünüm” dedi.

İşte, Erkan Petekkaya’nın Makina Kafa’da tepki alan o sözleri:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]