Arda Turan’dan Erhan Çelik’e destek geldi

Erhan Çelik, TRT’ye transfer olmasıyla sıkıntılı günler yaşıyor. Özellikle sosyal medyada Çelik’e yönelik tepkilerin ardı arkası kesilmiyor. Şu sıralar #ErhanÇelikVarsaBizYokuzTrt etiketi Twitter’da TT olmuş durumda. İşte, bu sıkıntılı anlarında Erhan Çelik’e en anlamlı destek Arda Turan’dan geldi. Arda Turan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Çelik’e destek verdiğini gösterdi.

ARDA TUARN’DAN ERHAN ÇELİK’E ANLAMLI DESTEK

Haber spikeri Erhan Çelik’e verilen çığ gibi büyüyen tepkilerden sonra en büyük desteklerden birini de milli futbolcu Arda Turan verdi. Arda Turan, Erhan Çelik’in bir takım çevrelerce kendisiyle ilgili yürütülen karalama kampanyası hakkında Twitter’dan yaptığı açıklamayı Retweet ederek Çelik’e tam destek verdi.

27 Temmuz Çarşamba akşamı itibariyle Trt1 Ana Haber başına gelen Gazeteci Erhan Çelik’e, eşi Gülben Ergen ve TRT’den aldığı iddia edilen maaş üzerinden belirli çevrelerce günlerdir sistemli bir şekilde devam eden linç kampanyası sürerken, siyaset, spor ve sanat dünyasından da destek yağıyor.

ERHAN ÇELİK’İN AÇIKLAMASINI PAYLAŞTI

1990’lı yıllarından başından itibaren gazetecilik mesleğini onurlu bir şekilde sürdüren sırasıyla TGRT Ana Haber, Show TV, Haber Türk gibi ulusal kanallarda sadece mesleğini icra etmeye çalışan Gazeteci Erhan Çelik’e bir destek de Barcelonalı milli futbolcumuz Arda Turan verdi.

Milli takımımızın kaptanı ve Barcelona’nın yıldız oyuncusu Arda Turan gazeteci Erhan Çeliğe yapılan karalama kampanyasına resmi twitter hesabından Erhan Çeliğin yaptığı açıklamayı Retweet ederek destekte bulundu.

arda-erhan-celik

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]