Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır Adı Efsane’den ayrıldı… Son bölümde yaşananlar iddiaları doğruladı

Kanal D’nin sevilen dizisi Adı Efsane dün akşam 20. bölümüyle ekrana geldi. Daha önce medyaya yansıyan haberlerde dizinin başrol oyuncuları Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır’ın diziden ayrılacakları yer almıştı. Adı Efsane’nin dün akşam yayınlanan  son bölümü bu haberleri doğrular nitelikte son buldu. Tarık(Erdal Beşikçioğlu) yeni bir hayat ve düzen kurmak üzere kızları ile  senaryo gereği Antalya’ya gitti. Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Bahar karakteri ise Tarık’la vedalaşarak uzak diyarlara gitti. Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır diziden ayrılması kesinleşti mi? İşte haberin ayrıntıları…

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU VE GÖKÇE BAHADIR’IN YOKLUĞU NASIL ETKİLEYECEK?

Adı Efsane dizisinin 20. bölümünde yaşanan gelişmeler Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır’ın diziden ayrılacağı söylentilerini adeta teyit etti. Dizinin son bölümünde yaşananlar iki önemli başrol oyuncusunun Adı Efsane’den ayrıldığını gözler önünde seren nitelikteydi.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA DİKKATİ ÇEKEN DETAY

Kanal D’nin resmi web sitesinde Adı Efsane’nin yeni bölümünün Temmuz ayında ekrana geleceği anons edilirken yeni bölüm fragmanında Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır’ın hiç yer almaması da dikkatlerden kaçmadı. Adı Efsane’nin bundan sonra yoluna tam bir gençlik dizisi şeklinde devam edeceği konuşulurken dizinin Hakan ve arkadaşlarının başlarına gelen olaylar üzerinden yoluna devam edeceği tahmin ediliyor. Sevilen dizinin yeni bölümlerinin ise Temmuz ayından itibaren Kanal D’de olacağı anons ediliyor.

BEHZAT Ç.’DE OYNAYACAĞINI DUYURMUŞTU

Erdal Beşikçioğlu, medyaya yansıyan haberlerde Behzat Ç dizisinin yeniden çekilmeye başlayacağını dile getirmiş ve ve kendisinin de bu projede yer alacağını duyurmuştu.

Daha önceden medyada çıkan haberlerde 20. bölümden itibaren Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır’ın diziden ayrılacağı bilgisi yer almıştı.

Adı Efsane’nin son yayınlanan 20. bölümünde ise Tarık ve Bahar Öğretmen, senaryo gereği uzaklara giderek bir anlamda diziden kopmuş olduklarını ortaya koymuş oldular.

MEDYABEY

Adı Efsane 21. bölüm fragmanı-izle

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]