ENVER AYSEVER’ İN PAPA İSYANI

enver-aysever1

Aysever canlı yayında kendi kanalını eleştirince Genel Müdür’ü Barış Tünay da ona tepki gösterdi. İşte olayın perde arkası.

CNN Türk’ün ‘Aykırı’ programı dün Papa yayını için yarıda kesilince Enver Aysever ekrandan patlamıştı.

Ortaya çıktı ki Aysever’in o canlı yayın eleştirisine de kanalın yönetici Barış Tünay patlamış.

Bilmeyenler için önce Enver Aysever’in ‘papa seçimi için” programı kesintiye uğradığında canlı yayından yaptığı eleştiriyi aktaralım.

Papa’nın derdi bizi mi gerdi

Aysever şöyle demişte;Yaklaşık 10 dakika süren aranın ardından yeniden ekranlara gelen Enver Aysever, kanal yönetimini açık açık eleştirdi. Papa olayını dünyanın en saçma olayı olarak niteleyen Aysever,

-“Bu Papa’nın derdi niye bu kadar bizi gerdi onu da anlamış değilim. Haber kanalında ciddi bir şey konuşurken de Papa dinledik. Papa’nın seçilmesinden bana ne…

Sabah bağlanıyoruz Papa ne olacak, öğlen bağlanıyoruz Papa ne olacak. Bize ne yahu. Bir de bütün haber kanallarında bir saat konuşmalar, Papa öyle mi, böyle mi… Bana ne. Bu kadar yapay, bu kadar sahte, bu kadar bana göre haksız bir gündem olamaz. Senin memleketinde ekmek kaç lira, bölüşebiliyor musun? Gerçekten bu Papa meselesine çok kızıyorum.”

Barış Tünay tepki gösterdi

Enver Aysever ‘isyanını dile getirdiği” bu yayını bitirdikten sonra stüdyodan çıkınca kanalın tepe ismi Barış Tünay ile karşılaştı. Tünay da Aysever’in çıkışına tepkiliydi ve haber merkezinde ona şu sözlerle karşılık verdi;

-“Bir de demokrat geçiniyorsun. Dünyanın ilgilendiği bir konuya biz nasıl kayıtsız kalalım. Burası bir haber kanalı. Bunu sorun yapamazsın”.

Enver Aysever açıklama yaptı

Gazeteciler.com, CNN Türk’ün konuştuğu bu atışmayı Enver Aysever’e de sordu.

Aysever olayı doğrulayarak, “Barış Tünay gösterdiği tepkide haklıydı. Bunu canlı yayında yapmamak gerekiyordu. Ama söylediklerim konusunda da ben haklıyım. Papa yayını hakkındaki düşüncelerim hala geçerli” dedi.

tvhaber.com

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]