Engin Altan Düzyatan’a gelen film teklifi Diriliş Ertuğrul’un yapımcısını harekete geçirdi

Diriliş Ertuğrul dizisinin reytingleri alt üst etmesi dizide Ertuğrul Gazi’yi canlandıran Engin Altan Düzyatan’a yaradı. Engin Altan Düzyatan’ın başka bir projede yer almasının önüne geçmek ve Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonlarını sağlama almak isteyen dizinin yapım şirketi Tekden Film’in sahibi Mehmet Bozdağ’ın oyuncuya bölüm başı 100 bin lira teklif ettiği iddia edildi.

NTV’nin haberine göre, TRT 1 ekranlarında yayınlanan ‘Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ projenin haziran ayında sezon finali yapmasının ardından gelen bir film projesi teklifini kabul etti.

37 yaşındaki Düzyatan, senaryo gereği sakalını kesmesi gerekecekti. Bu gelişmeden haberdar olan dizinin yapımcısı ve aynı zamanda senaristi Mehmet Bozdağ’ın, oyuncudan “Filmden affını iste. Sakalın dizi için önemli, kesmeni istemiyorum” ricasında bulunduğu öne sürüldü.

Dizideki karakterin dışında başka bir role bürünmesini ve seyirci karşısına çıkmasını istemeyen Mehmet Bozdağ, 37 yaşındaki Düzyatan’a, “Tatil yaptığın dönemde ücretini ödeyeyim” teklifinde bulundu. Engin Altan Düzyatan’ın bu istek üzerine filmde oynamaktan vazgeçtiği haber veriliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]