Yerli Dizi

Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in yeni dizisi Müebbet’in setinden ilk kareler

Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in başrolleri paylaşacağı dizi Müebbet’in çekimlerine başlandı. Tims’in yapımcılığında çekilen dizinin yönetmenliğini usta isim Umur Turagay üstleniyor. Dizinin setinden ilk kareler gelmeye başladı. Set ortamından çekilen fotoğraflar dizinin sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı.

TİMS Productions’ın yeni dizisi ilk olarak“Esaretin Bedeli” adıyla duyurulmuştu. Ama yapım şirketi dizinin adıyla ilgili gelen eleştirileri dikkate alarak isim değişikliğine gitti. Dizinin adı Müebbet olarak değiştirildi. Engin Akyürek’in partneri olmayı kabul eden Fahriye Evcen Tims’le anlaştı. Yapım şirketinin teklifini kabul eden Fahriye Evcen, 2 yıl aradan sonra ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Müebbet’in senaryosunu Elif Usman Ergüden yazarken, dizinin  yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstleniyor. Dizide Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir genci canlandıracak. Dizinin ATV’de yayınlanması bekleniyor.

Fahriye Evcen ise çocukken kalp nakli yapılan, abileri karanlık işlere bulaşmış idealist bir avukatı oynayacak. Dizinin “Ömer” isimli kötü adamına ise “Sarp Levendoğlu” oynayacak. “Müebbet”de oynaması kesinleşen bir başka oyuncu da Gülcan Arslan oldu. Arslan, en son Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ekrana gelmişti.

İşte, Müebbet’tin setinden o ilk kareler..

muebbet-3

muebbet-2

muebbet

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün