Engin Akyürek o rolü oynayacak mı?

Sebahattin Ali’nin unutulmaz eseri “Kürk Mantolu Madonna” gündemdeki yerini koruyor. Eser bu kez film projesi nedeniyle gündemde… Romanın, beyaz perdeye aktarılması yolunda oyuncu Engin Akyürek’e o önemli rol teklif edildiği haber veriliyor. Anlaşma olması halinde Engin Akyürek, eserde önemli bir karakter olan Raif Efendi rolünü üstlenecek.

Sabahattin Ali’nin başyapıtı “Kürk Mantolu Madonna” adlı romanının sinema filmi uyarlamasında başrol oynaması için Engin Akyürek’e teklif götürüldüğü öğrenildi.

Uzun boylu, esmer, zayıf bir adam olan Raif Efendi rolüne uygun bulunan Akyürek’in teklife olumlu cevap verdiği anlaşmanın imza aşamasına geldiği konuşuluyor.

SENARYOSUNU ECE YÖRENÇ YAZACAK

Ay Yapım’ın telif haklarını satın aldığı eserin senaryo çalışmalarını Halit Ziya Uşaklıgil’in ‘Aşk-ı Memnu’ ve Reşat Nuri Güntekin’in ‘Yaprak Dökümü’ eserlerini televizyon dizisine dönüştüren Ece Yörenç’in yapacağı belirtiliyor.

Azap Yolları, Hanende Melek, Kuyucaklı Yusuf, Gramofon Avrat, Hasan Boğuldu, Devlerin Ölümü, ve Kar Beyaz’ın ardından Kürk Mantolu Madonna romanı, sekizinci Sabahattin Ali uyarlaması olacak.

BEREN SAATE “MARİA PUDER” ROLÜNÜ OYNAYACAK MI?

Hatırlanacağı gibi Kürk Mantolu Madonna’nın kadın karakteri olan Maria Puder rolü için Beren Saat’e teklif götürüldüğü haberleri gündeme gelmişti.

Eğer iki isim de projeyi onyalarlarsa Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinden sonra aynı projede yeniden bir araya gelmiş olacaklar.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]