Engin Akyürek ve Elçin Sangu aynı dizide haberi yalan çıktı

Sosyal medyada ortaya atılan Engin Akyürek ve Elçin Sangu’nun aynı dizi projesinde olacakları haberi yalan çıktı. Olay Engin Akyürek hayranları arasında heyecana neden oldu. Oysa haberin asılsız olduğu daha sonradan ortaya çıktı. Sosyal medyada oldukça konuşulan görselin insanları trollemek için kullanılması Engin Akyürek ve Elçin Sangu hayranlarını kızdırdı.

ENGİN AKYÜREK VE ELÇİN SANGU AYNI DİZİDE İDDİASI FOS ÇIKTI

Haberi kimlerin hangi amaçla ortaya çıkardığı anlaşılamadı. Engin Akyürek ve Elçin Sangu hayranları bütün gün sosyal medyada haberin doğru olup olmadığını tartıştılar.

 

İŞTE O GÖRSEL

Özellikle kullanılan görselde Tims adlı yapım şirketinin ve kanal D’nin adı geçiyor. Görselin hayranların hayalini gözler önüne seriyor. Hatta görselde senarist ve yönetmen bilgisi bile dikkatlerden kaçmıyor.

Engin Akyürek’in özellikle tüm dünyaya yayılan hayranları bu asılsız haberin peşine düştü. Fanlar haberin yalan çıkmasıyla üzüntü yaşadılar.

MEDYABEY

YORUMLAR

Yazıya 6 yorum yapılmış.

May 23:49

This news was shared by fake newly opened accounts that have nothing to do with engin akyurek fans.

Diana 23:49

This is totally false, Engin Akyürek international fans didn’t even know this actress, Engin is the most popular Turkish actor y American continent and this is the first time we read about this actress, so we’re not organizing anything for them to be paired LOL
We’re waiting for Engin Akyürek’s new project that’s all, this actress seems beautiful but we don’t know her acting yet, anyways we will support Engin with her or with somebody else.

Anonim 23:49

No estoy de acuerdo que tomen el nombre del galán de galanes #EnginAkyürek y vayan mientiendo a sus fans en la redes. Más seriedad please.

lydia 23:49

biz Engin AKYÜREK fanlar hiç üzgün değiliz
Buna inanmadık bile

Anonim 23:49

For us, the work and creativity of Engin is important, and dreaming about it or another partner is not our destiny!

Anonim 23:49

tuba buyukustun

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]