Enes Kanter’i ailesi evlatlıktan reddetti

Fetullahçı Terör Örgütü’ne yakınlığıyla bilenen Enes Kanter’in babası yazdığı mektupla oğlunu evlatlıktan reddettiğini açıkladı. Medeniyet Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Mehmet Kanter, açığa alınmasının ardından bir mektup yazarak “Başta Cumhurbaşkanımız ve Türk halkından böyle bir çocuğum olduğu için utanç duyarak özür diliyorum” şeklinde açıklamada bulundu.

FETÖ terör örgütüne yakınlığıyla bilinen ve sosyal medya hesaplarından Fetullahçı Terör Örgütü’nün lideri Fetullah Gülen’e dair övgü dolu paylaşımlarda bulunan Enes Kanter ailesi tarafından evlatlıktan reddedildi. Basketbolcu Enes Kanter’in babası Prof. Mehmet Kanter 4 Ağustos’ta Medeniyet Üniversitesi öğretim üyesi görevinden açığa alınmış, hakkında soruşturma başlatılmıştı.

BABASI MEKTUP YAZARAK KANTER’İ EVLATLIKTAN REDDETTİĞİNİ AÇIKLADI

Enes Kanter’in ailesinin yazdığı mektupta Kanter’i evlatlıktan reddettiğini açıklayarak başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan ve Türk halkından özür diledi.

İşte o mektup…

”Kendisinin FETÖ terör örgütü tarafından hipnotize olduğunu ve kullanıldığını düşünüyoruz. İnsanlar yanlışlıklar yapabilir. Yanlıştan dönmenin erdem olduğunu defalarca söyledik ancak ikna edemedik. Ben babası ve bütün Kanter aileleri olarak FETÖ terör örgütü tarafından yapılan çirkin darbeyi kınıyor ve lanetliyoruz.

Enes’i başta ben babası ve Kanter aileleri evlatlıktan reddediyoruz. Bir an önce soy ismini değiştirmesini istiyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız ve Türk halkından böyle bir çocuğum olduğu için utanç duyarak özür diliyorum.”

enes-kanter-i-ailesi-evlatliktan-reddetti-170980-1

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com